GÜNCEL / 08.09.2017 12:36

Usta oyuncu, zabıtalar için kamera karşısına geçti

Hepimizin yakından tanıdığı, özellikle Ekmek Teknesi dizisi ile gönüllerde taht kuran sempatik usta oyuncu Hasan Kaçan, namıdiğer Heredot Cevdet, Zabıta Teşkilatı’nın 191.yılı münasebeti ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı imaj filminde rol aldı. Heredot Cevdet karakteri özelliğinden dolayı kahvehane ortamında çekilen film, zabıta görevlisinin içeri girmesi ile başlıyor ve bundan rahatsız olan bazı vatandaşları fark eden Hasan Kaçanın, Heredot Cevdet tiplemesiyle Zabıta Teşkilatının yaptığı hizmetleri ve İstanbul için verdiği emekleri kahvehane ahalisi vasıtasıyla vatandaşlara mesajlarını ulaştırmasını konu alıyor.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR İşte milli muharip uçak GÜNCEL - 16.02.2019 Kuyumcuya gittiler, dehşeti yaşadılar! GÜNCEL - 16.02.2019
  • Misafir 14.01.2018 10:05 /

    Arkadaşlar öncelikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlügüne çok Teşekür ederiz Diger Belediyelerede Örnek olur.Arkadaşlar bence Zabıta Belediyelerden Bağımsız Çalışmalı Ankaradaki Emniyet Genel Müdürlügüne Polise Baglanmalı çok Faydalı Olur.

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla