GÜNCEL / 14.03.2018 09:37

Terörist saklandığı evi Türk jetleri böyle bombaladı

Zeytin Dalı Harakekatı kapsamında Afrin'in yakınlarındaki Kocakarin Köyü'ne önceki gün düzenlenen ve sabah başlayıp akşam sona eren şiddetli çatışmalara sahne olan operasyondan yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

Görüntülerde, bir grup teröristin tespit edildiği evin TSK savaş uçakları tarafından vurulduğu anlar yer alıyor. Afrin'e yönelik kıskaç her geçen gün daraltılırken, bu merkezin etrafındaki köyler de tek tek alınıyor. Bazı köylerde şiddetli çatışmalar yaşanıyor. Afrin yakınlarındaki Kocakarin Köyü de böyle bir çatışmanın ardından teröristlerden temizlenirken, sivillerin günler öncesinden köyü boşalttığı öğrenildi. Operasyonda yaşanan sıcak görüntüler de DHA Muhabiri İrfan Sapmaz'ın kamerasına yansırken, bir grup teröristin tespit edildiği ve TSK jetleri tarafından vurulan evin yerle bir edildiği anlar da görüntülerde yer aldı. 

 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Diriliş Ertuğrul 128. bölüm fragmanı GÜNCEL - 13.12.2018 Diyarbakır'da barajın kapağı koptu! Bölgede alarm! GÜNCEL - 14.12.2018
  • fatih 14.03.2018 11:08 / 2 kişi beğenmiş /

    Geberin inşallah

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla