GENEL / 11.04.2018 10:16

Kasap ile kedinin ilginç diyaloğu kamerada

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir kasap ile kedi arasında yaşanan et diyaloğu sosyal medyada hem izlenme hem de paylaşım rekoru kırıyor.

Turgutlu'da okuma azmi ile adından 'azimli kasap' olarak bahsettiren ve TOBB üstün hizmet belgesi sahibi olan kasap İkram Korkmazer’in kendisine ait dükkanda sokak kedisi ile yaşadığı diyalog sosyal paylaşım sitelerinde büyük ilgi görmeye başladı. 18 saniyelik görüntü hem izlenme hem de paylaşım rekoruna koşarken hayvanseverler kasap Korkmazer'in duyarlı davranışına övgü dolu yorumlarda bulundu.

Turgutlu’da Eski Manisa yolu üzerinde kasap dükkanı işleten ve adından sürekli kamuoyunda bahsettiren azimli kasap İkram Korkmazer’in iş yerine gelen ve kendisinden miyavlayarak yiyecek isteyen sokak kedisi ile yaşadığı anlar kasap dükkanında bulunan bir vatandaş tarafından kameraya alındı.

Çekilen görüntüyü kendi sosyal medya hesabında 'Parasız daimi müşterim' notuyla paylaşan Korkmazer'in videosu kısa sürede çok sayıda görüntülenme, yorum ve paylaşım aldı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ekrem İmamoğlu'nu AK Partili sanan teyze GENEL - 17.01.2019 İmamoğlu ile vatandaşın güldüren diyaloğu GENEL - 18.01.2019
 • Kediyim 15.04.2018 18:26 / 1 kişi beğenmiş /

  Sağol abey sayende meşhur oldum

 • beyaz_melek-.- 13.04.2018 00:32 / 2 kişi beğenmiş /

  insanın kedi olası gelyo

 • cenker 12.04.2018 10:10 / 4 kişi beğenmiş /

  bende danişmend aga gibi düşünüyorum, hayvanlar güzel hoş da, kişisel zevklerimiz için kedi, köpek, muhabbet kuşu gibi hayvanları doğal ortamlarından etmemek lazım. Kafes onlara zülüm oluyor muhtemelen. Zaten fıtraten hepsi yiyeceğini bulabilmek üzere programlanmıştır. Çok sıcak yada çok soğuk hava olur amenna...

 • Danismend 11.04.2018 21:01 / 5 kişi beğenmiş /

  Sayın Zafer Gülten, İnsanlar ve cinler dışında hangi canlı kendisine verilen nimetin Allah tarafından gönderildiğini inkar etmiş ki kedi ayrıcalıklı olsun? En bilinen kayıt şudur: Peygamber efendimiz evindeyken abdest almak için bir tasta duran suyu istediğinde orada bulunanlar bir kedinin o tastan şu içtiğini söylemişler. Bunun üzerine peygamber efendimiz kedinin de ev halkından olduğunu, necis (pis) olmadığını, temiz olduğunu belirtmiş ve o suyla abdest almıştır. Eğer ihtiyacın yoksa (fare sorunu gibi) evinde kedi beslemenin de gereği yok.

 • zafer gülten 11.04.2018 19:00 / 12 kişi beğenmiş /

  burda az kişinin bildiği bir konuya değineceğim,kediler kendilerine verilen nimetin Allah tarafından gönderildiğini kabul ederler,ve mırıldanmaları YA RAHİM ismini zikretmeleri diye söylenir. yine peygamberimiz bir kedi dostu idi,kendisinin bir kedisi vardı,ve kedinin yediği yemekten ,kedi haram değildir diye yediğine dair söylenir.sırf bir kediyi uyandırmamak için hırkasını kestiği bilinir. kedinin başındaki parmak izine benzeyen izlerin ,kendisini yılandan kurtaran bir kedinin başını okşarken peygamberimizin bıraktığıda söylenir. gelde bu hayvanı sevme.

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla