GÜNCEL / 17.04.2018 16:02

'SOLOTÜRK' uçağının prova gösterisi nefes kesti

‘SOLOTÜRK’ gösteri uçağı, Çanakkale Boğazı üzerinde prova uçuşu yaptı. Mini gösteri izleyenlerin nefesini kesti. 

’SOLOTÜRK’ gösteri uçağı, Çanakkale Boğazı üzerinde prova uçuşu yaptı. Gösteride Hava Pilot Yüzbaşı Erhan Günar ve Hava Pilot Yüzbaşı Serdar Doğan'ın uçaklarıyla ile yaptığı akreobası hareketleri, izleyenlerin adeta nefesini kesti. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için Çanakkale’de gösteri yapacak olan ’SOLOTÜRK’ gösteri uçağı, Çanakkale Boğazı üzerinde prova uçuşu yaptı. Üzerinde boya haricinde herhangi bir değişiklik yapılmamış olan F-16 savaş uçağının Çanakkale Boğazı üzerinde yaptığı mini gösteri nefes kesti. Kordon boyunda gezmeye çıkan vatandaşlar, sürpriz gösteriyi nefeslerini tutarak seyretti. Bazı vatandaşlar, cep telefonlarıyla gösteriyi kaydetti. ’SOLOTÜRK’ Çanakkale’de diğer gösterisini ise 24 ve 25 Nisan’da Şehitler Abidesi’nde yapacak. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Şehit babası Yılmaz: Diyarbakırlıyım, Kürt'üm ama Türk oğlu Türk'üm GÜNCEL - 17.08.2018 Direksiyon başında kalp krizi geçirdi GÜNCEL - 16.08.2018
  • avarel 17.04.2018 23:22 / 1 kişi beğenmiş /

    biz türkler iş makinelerini, uçakları ve bilumum bu tür taşıtları aval aval seyretmesini çok seviyoruz. sonumuz hayırlı olur inşallah.

  • sert adam 17.04.2018 19:41 /

    ALLAH KORUSUN PİLOTLARIMIZI...MÜKEMMEL UÇURUYORLAR...görüyorsunuz işte BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI? :)

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla