SİYASET / 16.05.2018 06:54

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ramazan mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ramazan-ı Şerif'e, Kudüs'teki İsrail katliamlarıyla giriyoruz, bundan dolayı mahzunuz. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 2 bin 500 civarında yaralı var, yaralılara da Allah'tan şifalar diliyorum." dedi.

Erdoğan, ramazan ayının ilk sahurunu eşi Emine Erdoğan ile Londra'dan Türkiye'ye dönerken uçakta yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta ramazan ayı dolayısıyla video ile mesaj yayımladı.

Sözlerine "Sevgili milletimin başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif'ini tebrik ediyorum." diyerek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Şu anda bizler uçakta sahura hazırlanırken, milletim de inanıyorum ki sahur hazırlığı içerisinde. Nice bereketli sahurlar ve ardından iftarlarla inşallah birliğin, beraberliğin daim olduğu bir Ramazan-ı Şerif'le, nasıl şu anda Ramazan-ı Şerif'e hayırlısıyla girdiysek, Rabbim bizi hayırlısıyla Ramazan Bayramı'na da kavuştursun diyorum.

Tabii ki bu Ramazan-ı Şerif'e, Kudüs'teki İsrail katliamlarıyla giriyoruz, bundan olayı mahzunuz. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 2 bin 500 civarında yaralı var, yaralılara da Allah'tan şifalar diliyorum. Bu vesileyle birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun derken, şimdiden 24 Haziran seçimlerinin de ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ramazan ayı mesajına yer verdiği videoda, eşi Emine Erdoğan da kendisine eşlik etti.

Erdoğan, Instagram ve Facebook hesabından da aynı videoyu paylaştı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR 'Her şey çok güzel olacak' diyen kadına Erdoğan'dan muhteşem cevap! SİYASET - 13.05.2019 YSK kararı sonrası ilginç görüntü SİYASET - 07.05.2019
 • Serdal 18.05.2018 12:35 / 1 kişi beğenmiş /

  Seninleyiz sayin cumhurbaskanim herseyin daga guzel olacağına inaniyorum...

 • Hukum 16.05.2018 20:51 / 1 kişi beğenmiş /

  Allah a şükürler olsun sen gibi adil cesaretli bir lider başımızda

 • yunus 16.05.2018 15:45 /

  reis sen bitanesin ya allah aeni başımızdan eksik etmesin inşaallah 2029 yılına kadar başkanlığa devam eder allah böyle liderleri başımızdan eksik etmesin seninde mübarek olsun allah yardımcın olsun cumhurbaşkanlıığı hükümet sistemi geleceği için başbakanlık seçimden sonra kaldırılacak ülkeyi reis yönetecek artık çift başlılık ortadan kalkacak

 • AFSİNBEY 16.05.2018 15:37 / 1 kişi beğenmiş /

  Hay maşallah

 • Denizci 16.05.2018 14:53 / 1 kişi beğenmiş /

  Bu Millet seninle .....

siyaset kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla