SİYASET / 20.06.2018 11:16

CHP'lilerden AK Parti etkinliğine çirkin provokasyon

Ataşehir Cumhuriyet Parkı'nda, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bir televizyon kanalının canlı yayınına katıldığı sırada, aynı parkta etkinlik düzenleyen AK Parti ilçe teşkilatı ile program katılımcıları arasında gerginlik yaşandı. Çevik kuvvet polisleri, iki grubun arasına girerek gerginliği önledi. Programın çekimleri sürerken polis, önlemine devam ediyor.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Ahmet Özcan, "Bu meydan ilçe seçim kurulu ve mülki idare tarafından miting yapılabilecek, siyasi çalışma yapılabilecek bir alan olarak ilan edildi. Biz de müracaatımızı yaptık ve 19 Haziran 2018 tarihi Ak Parti İlçe Başkanlığı'na, burada siyasi faaliyette bulunmak için tahsis edildi. Program için dün akşamdan beri kurmaya başladılar, biz de gerekli itirazlarımızı yaptık ve saat 4'te geldik. Orada herhangi bir sıkıntı yoktu, ne zaman ki seçim otobüsümüz geldi, oradaki bir grup otobüse saldırdı. Polis araya girip yatıştırdı, ondan sonra herhangi bir gerginlik olmadı." dedi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Putin o soruya Kur'an'dan ayetli örnek verdi SİYASET - 17.09.2019 Cumhurbaşkanı Erdoğan BM'de sordu: Bu ülkenin sınırı neresidir? SİYASET - 25.09.2019
  • Mizah 20.06.2018 15:25 / 1 kişi beğenmiş /

    Suskunluğumuzu korkaklık zannedenler , 15 Temmuzu yapanlarda öyle zannetmişti. Uslu durun sonra çok korkarsınız. Dökmeyin bizi sokağa.

  • Demir Ersoy 20.06.2018 12:10 / 6 kişi beğenmiş /

    Ya sabur ya sabur az kaldı pıravakasyonlara dikkat edin

siyaset kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla