DÜNYA / 18.07.2018 09:34

Trump'a 'İstihbarata güvenim tam' dediği anda soğuk duş

Trump, Finlandiye dönüşü Beyaz Saray'da basın karşısına çıktı. Trump, 'İstihbarat servislerine güvenim tam' dediği esnada ışıklar kısa süreliğine kesildi.

ABD Başkanı Donald Trump, Finlandiya dönüşü Beyaz Saray'da basın karşısına çıktı. Trump, "İstihbarat servislerine güvenim tam" dediği esnada ışıklar kısa süreliğine kesildi.

Helsinki'de Rus Devlet Başkanı Putin ile ortak basın toplantısı düzenleyen Trump, görüşmelerinin ardından ABD'de döndü. Basın karşısına çıkan Trump, konuşma yaparken kısa bir süreliğine talihsizlik yaşadı.

IŞIKLARIN KAPATILDIĞI AN DİKKAT ÇEKTİ

Donald Trump'ın konuşma yaptığı sırada ışıklar kapatıldı. Işıkların söndüğü anın Trump'ın "İstihbarat servislerine güvenim tam" sözlerini sarf ettiği zamana denk gelmesi dikkat çekti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Önce özel video ile tanıttılar, sonra ateşlediler! Yeni hava savunma sistemi DÜNYA - 22.08.2019 2 kişinin öldüğü feci kaza kamerada! DÜNYA - 26.08.2019
  • son osmanlı 18.07.2018 17:36 / 1 kişi beğenmiş /

    demek oluyorki trump ın sonu yakın elektrikleri kim neden kesti bilinmez ama bilinen şuki trump yolcu

  • Hasan 18.07.2018 13:20 / 4 kişi beğenmiş /

    Tesadüf ün böylesi, trup kuklası da mesajını almış gibi görünüyor vücut diline bakıldığına göre. Ama temizlenmemesinin tek sebebi iç savaş korkusu. Daha beter olurlar inşAllah.

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla