OTOMOBİL / 03.09.2018 17:00

Modifiye araç tutkunları buluştu

Kütahya'da düzenlenen "7. Otomobil Modifiye Etkinliği", modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi. 

Kütahya Belediyesinin desteğiyle Kütahya-Eskişehir karayolunun 2'nci kilometresindeki fuar alanında düzenlenen etkinlik yoğun ilgi gördü.

Türkiye'nin çeşitli illerinden modifiyeli araçları ile gelen katılımcılar, burada otomobillerini tanıttı. 

Etkinlik kapsamında "desibel", "basıklık", "klasik" ve "en güzel modifiye araç" kategorilerinde yarışlar yapıldı. 

Organizasyon firmasının koordinatörü Hüseyin Savran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, etkinliğe İstanbul, Mersin, Bursa, Afyonkarahisar, Aydın ve Eskişehir'in de aralarında bulunduğu 32 ilden modifiye tutkunlarının 470 araç ile katıldığını belirtti. 

Modifiyeye gönül verenleri bir araya getirdikleri etkinliklerine her geçen yıl ilginin arttığını vurgulayan Savran, "Amacımız, Türkiye'nin hemen her köşesinden modifiye tutkunlarını bir araya getirmek. Burada, misafirlerimiz bilgi paylaşımında bulunup yapılan yenilikleri paylaşıyorlar. Etkinliğimizle bu alandaki ticaret de hız kazanmış oluyor." diye konuştu. 

Savran, düzenledikleri yarışmalar sonunda dereceye giren araç sahiplerine çeşitli hediyeler takdim ettiklerini aktardı. 

Etkinliğe Eskişehir'den katılan Mesut Gültekin, küçük yaşlardan itibaren modifiye işine gönül verdiğini dile getirerek, "Modifiye bir yaşam tarzı. Aldığım her aracı bütçem nispetince modifiye ediyorum. Çeşitli illerde yapılan modifiye etkinliklerine de katılmaya çalışıyorum. Kütahya'ya üçüncü kez geliyorum." ifadelerini kullandı.

Emre Aygül ise etkinlik için Balıkesir'den geldiğini, kendisinin de bir modifiye tutkunu olduğunu ve bu tür etkinlikleri çok sevdiğini belirtti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Ahmet Hakan ile CHP adayı İmamoğlu arasında sert tartışma! OTOMOBİL - 21.05.2019 Camide pes dedirten olay: İmam tarafından yakalandı OTOMOBİL - 21.05.2019

otomobil kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla