YAŞAM / 12.09.2018 14:09

Ebrar'ın hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmek

Serebral Palsi hastalığına rağmen hayata karşı dimdik ayakta durmayı başarmış önce üniversitede 4 yıllık Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiş ardından da Radyo ve TV Programcılığı Bölümüne kayıt olan 26 yaşındaki Ebrar isimli genç kızın tek hayali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la bir araya gelmek.

Ebrar, Haber7.com WhattsApp ihbar hattına gönderdiği videosuyla bu çağrısını duyurmayı başardı.

Serebral Palsi Hastalığı Nedir?

Serebral Palsi (beyin felci), bebeklikte ya da çocukluk çağının başlarında ortaya çıkan ve vücut hareketlerini ve kas koordinasyonunu kalıcı şekilde etkileyen, fakat zaman içinde kötüleşme sergilemeyen bir dizi nörolojik bozukluktan herhangi birini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Serebral palsi kas hareketlerini etkilemekle birlikte, kaslardaki ya da sinirlerdeki bir problemden kaynaklanmaz. Beynin, kas hareketlerini kontrol eden bölgelerinde söz konusu olan anormalliklerden kaynaklanır. Serebral palsi görülen çocukların çoğunluğu bu bozuklukla doğar, ancak bozukluk aylar ya da yıllarca tespit edilemeyebilir.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Çamlıca Camisi'nde Berat Kandili! On binler akın etti YAŞAM - 20.04.2019 Akaryakıt istasyonunda dehşet anları kamerada YAŞAM - 11.03.2019
  • vanlı hasan 13.09.2018 09:41 / 1 kişi beğenmiş /

    sana o kapıyı acmayan utansin memleketin evladı rabbim sağlık sıhhat uzun omur nasip etsin

  • mehmet 13.09.2018 07:24 / 2 kişi beğenmiş /

    rabbim şifa versin.rabbim dualarını kabul etsin.

yaşam kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla