DÜNYA / 08.10.2018 09:28

İnanılmaz olay! Gencin kafası tren boşluğuna sıkıştı

Arjantin’in Başkent Buenos Aires’in güneyinde bir tren istasyonunda seyyar satıcı olduğu bildirilen genç dengesini kaybederek kafasını, platform ile tren arasına sıkıştırdı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alkollü olduğu iddia edilen seyyar satıcı genci uzun uğraşlar sonrasında kurtardı. Kurtarma ekibine liderlik eden itfaiye şefi Germn Freire, olayın çok garip olduğunu ve gencin kurtarılmasının olağanüstü bir şey olduğunu söyledi. Olayla ilgili açıklama yapan itfaiyeciler, “Tren hareket ettiği zaman yanlış bir adım atmış, aşağıya kaymış ve tren ile platform arasında sıkışmış olmalı” ifadesini kullandı. Genç adamın kurtarıldıktan sonra, vücudunda ezikler olduğunu açıklayan yetkililer, rutin kontroller için hastaneye kaldırıldığını bildirdi. Birkaç gün önce bir kişinin aynı istasyonda tren raylarına düşerek öldüğünü hatırlatan yetkililer, gencin şanslı olduğuna dikkat çekti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Paris'te eylemciler yağmalara devam ediyor DÜNYA - 03.12.2018 Devlet Başkanı'nı kürsüde bırakıp kaçtı! DÜNYA - 02.12.2018

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla