YAŞAM / 08.10.2018 14:44

Yaşlı adamın yola kaçan topa merakı renkli görüntüler oluşturdu

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaşayan 86 yaşındaki İbrahim Şenateş'in okulun bahçesinden kaçan topa merakı renkli görüntüler oluşturdu. Cep telefonu ile görüntülenen yaşlı adam, topu duvardan aşırma çabasında başarılı olamadı.

Siverek ilçesi Hayriye Mahallesi'nde yürürken önüne düşen topu tutan İbrahim Senateş, topu yaklaşık 2 metre yükseklikteki duvarın üstünden aşırarak geri göndermek istedi. Bölgenin yakınlarındaki İmam Hatip Lisesinden yola kaçtığı tahmin edilen top ile bir süre mücadele eden Şenateş, şut denemelerinde başarılı olamadı. Duvardan topu aşıramayan İbrahim Amca, pes etmeyerek topu yerde sektirip tekrar denedi ama yine başarılı olamadı. Bir kaç kez daha sürdürdüğü çabaya rağmen başarılı olamayan Şenateş'in bu halleri cep telefonu ile görüntülendi. Görüntüler sosyal medyada da paylaşıldı ve rekor kırdı.

Görüntülerin çekildiği anı anlatan İbrahim Şenateş, topu görünce dayanamadığını ve duvardan aşırtmak istediğini kaydetti. Çabasının başarısız olmasını elinin dolu olmasına bağlayan Şenateş, "Öğrenciler top oynarken, top bahçenin dışına çıktı, bende topu onlara atmak için birkaç vuruş yaptım başarısız oldum, aslında atabilirdim ama elimde eşya vardı ondan atamadım" dedi.

 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Başkent sokaklarında şehir magandaları dehşet saçtı YAŞAM - 18.02.2019 14 Şubat’ta Kelepçeli Nikah YAŞAM - 15.02.2019
  • selam sana amca 09.10.2018 10:07 /

    ronaldo gibisin hey masallah

  • Casil 08.10.2018 20:12 / 3 kişi beğenmiş /

    adamsın amcaaaa :))

  • Siverekli 08.10.2018 16:41 / 3 kişi beğenmiş /

    Hadiii amcaaa, atamadın işte , yeme bizi

yaşam kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla