GÜNCEL / 11.10.2018 09:06

Yarış atı 45 kilometre hızla çarpınca...

Ege Bölgesi’nin en önemli rahvan at yarış merkezlerinden biri olan İzmir Ödemiş Çaylı’da biri yarışta olan diğeri de yarışa hazırlanan iki at çarpıştı. Çarpışma sonucu her iki at ile birlikte jokeyleri hafif yaralanırken ilginç kaza anbean kaydedildi.

İzmir'in Ödemiş ilçesine bağlı Çaylı köyünde düzenlenen rahvan at yarışlarının 3’lü taylar 1. grup yarışlarında meydana gelen talihsiz olayda yarışın startı verildikten sonra kulvarda koşmakta olan atlardan biri binicisi ile önünde çıkan ve antrenman yapmakta olan başka bir atla çarpıştı. İlginç kazada yaklaşık 45 kilometre hızla çarpışan atlar çarpışmanın şiddeti ile savrulup düştü.

Her iki atan jokeyi de atlarının çarpışması ile atların üzerinden savrulurken atlardan biri düştüğü yerden zorla kalktı. Atların çarpışması sonucu meydana gelen ilginç kazayı jokeylerin hafif atlattığı öğrenilirken kaza yapan her iki atta da yaralanma olduğu öğrenildi.

İlginç kaza ise kameralara yansıdı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Tüyleri diken diken eden görüntüler! İki gün iki cinayet GÜNCEL - 07.12.2019 Ukrayna'nın fırlattığı seyir füzesi ile SU-27 savaş uçakları yan yana uçtu GÜNCEL - 07.12.2019
  • izmir-dobracı 11.10.2018 13:24 /

    koşan atların üzerine at süren ne işi var be kardeşim

  • gılgamış türk 11.10.2018 11:47 / 1 kişi beğenmiş /

    o nasıl yarış motosiklet ve atlar başıbozuk şekilde pistte...

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla