GÜNCEL / 11.01.2019 15:23

Ortaokulda skandal olay! Görüntüleri ortaya çıktı

Avcılar’da bir ortaokulda öğrencilerin bodrum katında sürekli olarak kavga ettikleri, diğer öğrencilerin de kavga anını cep telefonuyla kayda aldığı ileri sürüldü.

Ortaya atılan skandal iddiaya ilişkin kavga eden kız öğrencilerin videosu ortaya çıktı. Görüntülerdeki olayların sürekli yaşandığını ileri süren veliler ise duruma yetkililerin el koymasını istiyor. 

Olay, Deniz Köşkler Mahallesi’nde bulunan bir ortaokul içinde yaşandı. İddiaya göre, ortaokulun içerisindeki öğrenciler okulun bodrum katında sürekli olarak kavga ediyor. Kız öğrencilerin birbirleri ile kavgası ise başka öğrenciler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydediliyor. Yaşanan olayda çevrede hiçbir sorumlu öğretmenin olmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. Velilerin iddiasına göre aynı okulda defalarca kez benzer olaylar yaşandı. Yine yetkililerin konuyla ilgilenmediği ifade eden veliler, genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını ileri sürdü. 

Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerin ilkinde, bir kız öğrencinin diğerini tehdit ettiği ve sonrasında saç saça baş başa kavga ettikleri görülüyor. Görüntülerin devamında ise yine kız öğrencilerin kavga etmesi ve diğer öğrencilerin ayırmaya çalışmaları görülüyor. 

BAKANLIK HAREKETE GEÇTİ

Milli Eğitim Bakanlığından, bazı medya kuruluşlarına yansıyan İstanbul Avcılar'daki bir ortaokulda öğrenciler arasındaki kavga görüntülerine ilişkin bilgilendirme yapıldı.

Yapılan açıklamada, "İlgili öğrenciler, okul bünyesindeki Öğrenci Davranışları Değerlendirme Kurulu'na sevk edilmiş olup olayda ihmali bulunan idareci/öğretmenler hakkında gerekli inceleme/soruşturma başlatılmıştır." ifadesine yer verildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Cebinden bir anda Kur'an-ı Kerim'i çıkarınca... Büyük provokasyon GÜNCEL - 16.06.2019 İmamoğlu'nun Vali'ye hakaret ettiği videonun ham hali yayınlandı! GÜNCEL - 16.06.2019
 • Tyler durden 13.01.2019 02:09 /

  Dövüş klübünde bu ilk gecen ise dovusmek zorundasin

 • Vay halimize 13.01.2019 00:30 / 3 kişi beğenmiş /

  Öğretmen öğrenciye kızamaz. Bağıramaz. Üzerini arayamaz . Herhangi bir ceza veremez öğretmen olsa ne değişecek ki.

 • Enes 12.01.2019 23:51 / 4 kişi beğenmiş /

  Eee öğretmenin kızması ceza vermesi öğrenciye hiçbir şey yapamamsının olduğu birsistemden ne bekliyorsunuz ki? Yetkililer baksın demiş veli yetkiliden ne yapmasını bekliyorsunuz??

 • Tek yol İSLAM 12.01.2019 23:22 / 2 kişi beğenmiş /

  Bu okullarda kızlarımız elden gidiyor. Bir neslin çöküşünün temelleri atılıyor. Evlatlarımız ne hale gelmiş herkes görüyor. Bilhassa kız evlatlarımızın durumu içler acısı geleceğin anneleri bakın ne haldeler. Bundan dolayı bu okullarda kız ve erkek evlatlarımız eğitim alması ne kadar doğru evladını seven herkes dikkat etsin önce ilim sonra bilim.

 • Osman 12.01.2019 22:20 /

  şimdi mi aklına geldi de bu müdürlere niye boşuna para veriyorsunuz görevi okulun her bölgesine kamera sistemiyle kontrol edip müdahale etmek değilmiydi yazıklar olsun yemin ederim yıllardır bunu düşünüyorum her okulda mutlaka kavga vardır ama müdahale eden yok

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla