Hayvanlar alemi / 06.02.2019 09:01

Sokak köpeklerinin kedievine saldırısı kamerada

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, bir kedievine sokak köpeklerinin saldırma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Saraylar Mahallesi'ndeki özel bir televizyon kanalının çalışanları, çevrede bulunan sokak kedilerinin soğuk havada barınması için iş yerinin ön kısmına kedievi yaptı.

Yuvanın içini battaniye ve çarşafla donatan televizyon çalışanları, 10 kadar kedinin kaldığı barınaktaki kumaş parçalarının barınak dışında dağınık vaziyette olduğunu, kedievinin talan edildiğini fark edince iş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

Görüntülerde, sokakta kovaladıkları kedilerin televizyon binası önündeki kedievine girdiğini gören 3 köpeğin, yuvadaki örtü ve çarşafları dışarı çekmesi yer alıyor. Uzun süre içerideki kedilerle mücadele eden köpeklerin, kedilerin patilerinden korkmalarına rağmen bez parçalarını dışarı çektiği görülüyor.

- "Kedilere bir şey olmamış"

Televizyon kanalı çalışanı Zafer Güvenç, sokak hayvanlarına şiddet ve kötü muamele endişesiyle güvenlik kamerasına baktıklarını belirterek, "Sokak kedileri için oluşturduğumuz bu yuvayı kim bu hale getirebilir ki diye düşündük, ancak görüntüler karşısında şoke olduk. Bizim kedievlerine sokak köpekleri saldırmış. 3 sokak köpeği kovaladığı kedilerin arkasından yuvalara saldırıyor ve yuvaları adeta dağıtıyor. Neyse ki kedilere bir şey olmamış." ifadesini kullandı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Pitbull'un yemeğine dokunmaya kalktılar! Adeta canavara dönüştü! Hayvanlar alemi - 07.03.2019 Sosyal medya bu köpeği konuşuyor Hayvanlar alemi - 08.04.2019
 • Mert 30.07.2019 08:28 /

  Ay canlarim ne kadar sevgi dolular

 • murat 06.02.2019 16:41 / 4 kişi beğenmiş /

  sokak ve taşra köpekleri itlaf edilmeli

 • yuki 06.02.2019 16:24 / 2 kişi beğenmiş /

  İstanbul da olduğu gibi belediye bunları yakalayıp kısırlaştırmalı. hem çok artmaları önleniyor, hem de kısırlaşan köpekler uysal oluyor.

 • İiizzz 06.02.2019 15:08 /

  Bizim Çorluda belediye tüm parklara kedi evi kurdu, ve vatandaşın düşündüğü şu, köpeğin olduğu yerde kedinin ne işi var, kendilerini hayvansever göstermek için her saçmalığı yapıyorlar.

 • Hakkı 06.02.2019 13:57 / 7 kişi beğenmiş /

  Çocuklarımızı okula gönderemiyoruz. Devlet artık bu işi çözmeli.

hayvanlar alemi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla