EKONOMİ / 08.02.2019 16:27

Erdoğan: Gerekirse tanzim satışları belediyelerin eliyle kurarız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yerel seçim startını Sivas mitingiyle verdi. Erdoğan ilk mitingini Sivas'ta yaptı ve burada halka hitap etti.

Cumhurbaşkaı Erdoğan son günlerde tartışma konusu haline gelen sebze ve meyve fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.  İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

NE DİYORLAR DOMATES, PATLICAN PATATES

Bizler Cudi’de Gabar’da Tendürek’tde terörle mücadeleyi verirken onları temizlerken sıfırlarken sizin söylediğinize bakın. Biz bunları yaparken birileri bizleri farklı yerlerden vurmaya çalışıyor. Ne diyorlar domates, patlıcan patates…Ya düşünün be bir merminin fiyatı nedir? Düşünün benim Mehmedimin giyinip kuşanıp bu teröristlere karşı verdiği mücadelenin bedeli nedir bir düşünün.

GEREKİRSE TANZİM SATIŞLARI BELEDİYE ELİYLE KURARIZ

Bunları bu iktidar yapıyorsa başarıyorsa… Siz hala domates, patates, sivri biber konuşuyorsunuz. Yani bizi Corc, Hans bir yerlerden vurmak istiyor bunlar da onlara el ayak oluyorlar. Biz mücadeleyi hep kazandık kazanmaya da devam edeceğiz.Gerekirse tanzim satışları belediyelerin eliyle kurarız. En ucuz fiyata ürünleri getiririz dedik.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Donald Trump: Türkler öğle yemeğine çıkar gibi savaşıyorlar EKONOMİ - 16.10.2019 Canlı yayında gergin anlar! Mete Yarar çok sinirlendi! EKONOMİ - 17.10.2019

ekonomi kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla