GÜNCEL / 19.02.2019 09:42

Pompalı tüfekle dehşet saçtı

Ümraniye’de iki grup arasında yaşanan kavgada pompalı tüfek dehşeti yaşandı. Kavgada bıçak kullanan şahsın pompalı tüfekle vurulma anı, saniye saniye görüntülendi. 

Ümraniye’de husumetli oldukları iddia edilen iki grup arasında yaşanan kavga, sokak ortasında dehşete sahne oldu. İki grup geçtiğimiz pazar günü karşı karşıya geldi. Gruptakilerden biri karşı tarafa bıçakla saldırdı. Bu sırada apartmandan pompalı tüfekle çıkan şahıs, tüfeği karşı tarafa yöneltti. Bu sırada elinde tüfekli şahıs bıçakla saldıran şahsın darbesiyle yere düştü. Şahıs yerde iken elinde bıçaklı şahsa pompalı tüfekle ateş açtı. Yaralanan şahıs hızla araca binip kaçtı. Bu sırada pompalı tüfekli şahıs ayağa kalkarak tekrar tüfeğini araca yöneltti. Ancak tüfek ateş almadı.

Tüm bu yaşanan pompalı dehşeti ise kameralara yansıdı. Mahallede büyük paniği yaşandığı görüntülerde, bir şahsın yerde yatarken tarafların karşılıklı olarak bağrıştığı görülüyor. İddiaya göre taraflardan biri kavgada bıçak kullanınca, karşı taraf da pompalı tüfekle karşılık veriyor. Yerde yatan şahsın başına giden şahıs, pompalı tüfekle vurulunca aksayarak yerde yatan şahsın başından ayrılıyor. Bu sırada bordo renkli kıyafet giyen başka bir şahsın elindeki bıçakla, vurulan şahsı uzaklaştırmaya çalıştığı anlar an be an görüntülere yansıyor.

Şahsın vurulma anı ve kendisini almaya gelen beyaz renkli hafif ticari araca kendini atma çabası an be an gözler önüne seriliyor. Bu sırada civardaki vatandaşların yaşadığı korku ve panik de dehşetin boyutunu ortaya koyuyor. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Paris'te türkü duyan kangal köpeğin görülmeye değer tepkisi GÜNCEL - 18.08.2019 Şanlıurfa'daki canlı bombanın yakalanma anı! GÜNCEL - 21.08.2019
 • mhmt usta 19.02.2019 20:07 /

  kesin suriyelidir diyenler nerede.. :)

 • Mübarek 19.02.2019 17:30 /

  Dizilerde silahlar insanların elinde çok rahat dolaşıyor adam vurmak çocuk oyunu gibi gösteriliyor. Ondan bu haldeyiz. Ahlakımızı değerlerimizi herşeyimizi yitirmişiz. Yazıklar olsun.

 • Asım 19.02.2019 12:24 / 6 kişi beğenmiş /

  İdam gelmezse terör bitmez

 • ağrılı-04 19.02.2019 11:45 / 3 kişi beğenmiş /

  arpaları bol gelmiş

 • KaraMurat 19.02.2019 11:39 / 3 kişi beğenmiş /

  Biz Âhlakimizi kaybetmişiz, yasa boşuna.

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla