SİYASET / 13.03.2019 09:11

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan istifa sorusuna kaçamak yanıt

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Star TV'de yayınlanan Nazlı Çelik'in sunduğu progama katıldı. Kılıçdaroğlu, seçimde başarısız olunması durumunda istifa edip etmeyeceği sorusuna, kaçamak cevap verdi.

31 Mart seçimlerine sayılı günler kaldı. Siyasi liderler televizyon programlarına katılarak, sorulara cevap veriyor. O programlardan biri de Star TV ekranlarında Nazlı Çelik'in sunduğu Star'da Seçim programı. Programın konuğu ise Kemal Kılıçdaroğlu.

Kılıçdaroğlu, kendisine yöneltilen istifa sorusunu cevaplamak yerine konuyu değiştirdi, kaçamak yanıtlar verdi.

"BEKLEDİĞİMİZ GİBİ OLACAK"

Nazlı Çelik "Seçim sonrasında beklenmedik bir sonuç elde edilirse değişim olacak mı?" sorusunu iki kez Kılıçdaroğlu'na yöneltti ancak CHP Lideri, yine kesin bir cevap vermekten uzak görüntü çizerek "Beklediğimiz sonuçları alacağız." ifadelerini kullandı.

9 kez AK Parti karşısında kaybetmesine karşılık halen iddialı cevaplar vererek istifa konusunu gündemden uzaklaştıran Kılıçdaroğlu, Cumhur İttifakı'nı yenilgiye uğratacaklarını iddia etti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR 'Her şey çok güzel olacak' diyen kadına Erdoğan'dan muhteşem cevap! SİYASET - 13.05.2019 YSK kararı sonrası ilginç görüntü SİYASET - 07.05.2019
  • Mahmut 15.03.2019 08:42 / 1 kişi beğenmiş /

    Kılıçdaroğlu alacağını iddia ettiği illeri söylerken tam bir aç tavuk profili çiziyordu. Aç tavuğun nasıl göründüğünü sayesinde görmüş olduk. :))) eyy kılıçdaroğlu sen ancak buğday ambarını hayallerinde görebilirsin.

  • Kriminal 14.03.2019 23:17 / 1 kişi beğenmiş /

    Bu '' Sağır duymaz uydurur'' atasözünün klip versiyonu... :))))

siyaset kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla