GÜNCEL / 14.03.2019 12:28

Üvey anne şiddeti kamerada

Olay Adana merkez Çukurova ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, H.A. 2016'da D.K. adlı karısından boşandı. Erkek çocuklarının velayetini ise mahkeme babaya verdi. Baba bir süre sonra C.A.A. isimli bir kadınla evlendi. 8 yaşındaki oğlu da bu kadınla birlikte kalmaya başladı. Ancak üvey anne çocuğu dövmeye başladı. Bu duruma kayıtsız kalamayan bakıcı ise çocuğa uygulanan psikolojik baskıyı ve şiddeti cep telefonuyla görüntüledi. 

KONUŞACAK MISIN YOKSA BOĞAYIM MI?

Görüntülerde üvey anne çocuğa, "Ben seni sokağa atmışım, sen sokakta beklemişsin bunu da babana mı söyledin. Büyüdükçe akıllanacağın sıra zır deli oluyorsun. Ben bunu sokağa atmışım. Başka baban ne dedi sana öyle deyince. Konuşacak mısın yoksa boğayım mı? Bir daha anlat demem kafanı vura vura kanatırım çabuk anlat" diye bağırıyor.

İKİ KÜÇÜK ÇOCUK DA İZLEDİ

Çocuk korkusundan kadının karşısında kıpırdamadan durup ağlamaklı sesle kendini savunmaya çalışıyor. Bir süre böyle bekledikten sonra üvey anne çocuğun boğazına sıkıp kulağını çekiyor. Bu anlarda ise kadının iki çocuğu da olayları izliyor. Dayak yiyen çocuk ise ağlıyor. Görüntüleri çeken bakıcı daha sonra korkup kayıttan çıkıyor. 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından çocuk devlet korumasına alındı. Anne hakkında ise soruşturma başlatıldı. Polis merkezine götürülen üvey anne ifadesinin alınmasının ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 

Kadının ifadesinde çocuğu darp etmediğini, korkutmak için yaptığını söylediği ileri sürüldü. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR FETO firarisi Ekrem Dumanlı teröristleri savundu! GÜNCEL - 14.10.2019 HDP'li Baydemir'den Türkiye ve Erdoğan'a alçak sözler! GÜNCEL - 14.10.2019
 • Gul 16.08.2019 23:08 /

  Ah seni bir elime verseler seni var yag elektirli sokk yaparım allah ama size en iyisi idammm yav suraya bak masum yavrum yagg allah senide öyle dövsün ihsallah

 • ibrahim yalçın 15.03.2019 09:07 /

  yetimi itip kalkarlar öksüzü doyurmazlar fakire yardım etmezler

 • Normal vatandaş 14.03.2019 17:54 / 2 kişi beğenmiş /

  Ah bi elime geçse

 • Abdurrhaman 14.03.2019 17:38 / 1 kişi beğenmiş /

  yani bu durum avrupada olsa diger cocuklarda kadindan alinirdi devlet tarafindan

 • Halk 14.03.2019 16:50 / 1 kişi beğenmiş /

  bu kadını halka teslim edin bakalım bu çocuğa yaptıklarını bize yapabilecek mi ????

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla