GÜNCEL / 20.03.2019 00:29

İmamoğlu: Onu Muammer Bey'e sormak lazım

Ülke TV'de Sıradışı programına konuk olan CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu, CHP-HDP ilişkisi konusunda kaçamak cevaplar verdi.

"BUNU İLK DEFA İZLEDİM"

CHP'nin Şişli adayı Muammer Keskin'in bir düğünde HDP İlçe Başkanı'nın "Kürdistan tarafı-Türkiye tarafı" şeklindeki ifadelerine sessiz kalması konusunda da İmamoğlu, "bu görüntülerin tamamını ilk defa izledim, ben düğünlerde siyaset konuşmam" yanıtını verdi.

"MUAMMER BEY'E SORMAK LAZIM"

"Kürdistan" ifadesini yanlış bulduğunu söyleyen İmamoğlu, "demokratik güçler" ifadesinin ne olduğu yönündeki soruya ise "onu bilemem, Muammer Bey'e sormak lazım" yanıtını verdi.

Turgay Güler'in "seçilirseniz Muammer Bey Meclis Üyeniz olacak, bu adayınız 'Kürdistan tarafı' ifadesi karşısında sessiz kalıyor, ne düşünüyorsunuz' sorusuna da İmamoğlu, 'desteklediğini zannetmiyorum' cevabını verdi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Otostop yapan 20 yaş altındaki Feriştah: Ceza yazın, dedem sağlam GÜNCEL - 08.04.2020 Bakan Koca müjdeyi verdi: Marmara Başıbüyük Hastanesi hizmete açıldı GÜNCEL - 09.04.2020

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla