SİYASET / 04.06.2019 08:48

Erdoğan'dan 'Pençe harekatı' mesajı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile bayram namazını Pençe Harekatı’nın Taktik Komuta Yeri olan sınırın sıfır noktasındaki 34. Hudut Tugay Komutan Yardımcılığında Mehmetçik ile kıldı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan da telefonla Pençe Harekatı’na katılan Mehmetçik'e seslendi. İstanbul'daki Çamlıca Camisi’nde vatandaşlarla bayramlaştığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

"Sizler de orada askerimizle bayramlaşıyorsunuz. Pençe Harekatı’na katılan tüm komutanlarımıza, askerlerimize şahsım ve milletim adına en kalbi duygularla şükranlarımı ifade ediyorum. Allah yar, yardımcıları olsun inşallah. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize Rabbim’den şifalar diliyorum. İnşallah bu Pençe Harekatı’nın da büyük bir zaferle noktalanmasını yine Rabbim’den niyaz ediyor ve oradaki kardeşlerimin de orada şu anda bulunamayanların da Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Allah yar, yardımcımız olsun inşallah."

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine alandaki Mehmetçik "sağol" diye karşılık verdi. Konuşmaların ardından Bakan Akar ve komutanlar, Mehmetçik ile tek tek bayramlaştı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Putin o soruya Kur'an'dan ayetli örnek verdi SİYASET - 17.09.2019 Cumhurbaşkanı Erdoğan BM'de sordu: Bu ülkenin sınırı neresidir? SİYASET - 25.09.2019
  • Adanalı 04.06.2019 22:09 /

    Sayın başkomutanımız terörist ölüsüne giden vergilerimiz den maaş alan vekil bozuntuları Sözde Parti ismi altında faaliyet gösterdikleri terörist çetenin ve ortaklarının artık kapatılmasını istiyoruz vergiden maaş alan her hainin gözüne dizine dursun.

  • Ergün 04.06.2019 21:27 / 1 kişi beğenmiş /

    Istikamet Kudüs insallah . Bekletme bizleri

  • Teştikli 04.06.2019 09:11 / 14 kişi beğenmiş /

    Verilen şehitlere sahip çıkamayan köpeklerle ortaklık Kur'an CHP,ip bu milletin vergilerinden boğazınızdan aşağı inen her lokma haram zıkkım olsun

siyaset kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla