FRAGMAN / 19.06.2019 10:06

Erkenci Kuş 45.bölüm ön izleme yayınlandı!

Erkenci Kuş 44.son bölümde; Birlikte denize açılan Can-Sanem tıpkı eski günlerdeki gibi baş başa vakit geçirme olanağına kavuşurken, duygular bir kez daha kaldığı yerden alevlenmeye başladı. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem'in Can'a kaptırmamak adına akla hayale gelmeyecek her türlü yola başvuran Yiğit, ajans ve içerisindeki çalışanları tehlikeye atacak planını devreye geçirdi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145.bölüm sahnesi yayınlandı! FRAGMAN - 30.10.2019 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147.bölüm sahnesi yayınlandı! FRAGMAN - 13.11.2019
  • Gunay 20.06.2019 12:54 / 1 kişi beğenmiş /

    Yeni canı sevmedik .artik can ve sanem eski canli neşeli hallerine dönsünler.artık uzülmesinler.canın tuttuğu dedektif hüma nin evine kayit cuhazi yerleştirsin.onlarin komplosunu aćıga çikarsin.yigiti takip ederken de cemalle olan bağlantisıni ortaya çıkarsin .bunları önce sanem duysun can in nasıl yalanlar içinde kaldığıni anlasin affetsin. Hümayla yiğit artik etrafta olmasinlar.çok sıkildık.zaten memleketin durumu içimizi bayıyor.bari dixilerde unsanlar mutlu olsun.önceki bölumlerde canli neşeli olan bu genćlere bu üzüntülü melankolik haller yakışmadı.konu şirket ve iß hayatı üzerinden pekala çekişmeli olarak yürütulebilir.eskisi gibi.

fragman kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla