SPOR / 21.07.2019 18:25

Tekvando Federasyonu'ndan antrenör semineri

Türkiye'nin 2020'de Tokyo'da gerçekleştirilecek olan Olimpiyat Oyunları'nda en büyük madalya ümitlerinden biri olan Tekvando Federasyonu, antrenör ve hakem eğitim seminerlerine büyük önem veriyor. Ankara'da 18-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında Hacı Bayram Veli Üniversitesi Yerleşkesi'nde gerçekleştirilen 1. Kademe Antrenör Eğitim Semineri'ne toplam 400 aday katıldı.

Tekvando Federasyonu Başkan Vekili Oktay Duymaz, Türk sporunun lokomotiflerinden biri olduklarını ifade ederek, "Daha başarılı sporcular çıkarmak istiyoruz. Bu sebeple antrenör eğitimlerimize büyük önem veriyoruz" diye konuştu. Antrenör Eğitim derslerine girerek adaylara bilgilerini aktaran Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar da "Başarı da antrenör-sporcu iletişimi çok önemli. Geleceğin olimpiyat-Dünya şampiyonlarını onlar çıkaracak" şeklinde konuşarak iletişimin önemine dikkat çekti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Bayern Münih acımadı! 23-0'lık galibiyet! SPOR - 09.08.2019 Cengiz Ünder'den muhteşem asist SPOR - 13.08.2019

spor kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla