GÜNCEL / 06.08.2019 11:16

Otobüs şoförü tartıştığı yolcunun üzerine yürüdü

Eminönü’nden Halkalı istikametine giden belediye otobüsü şoförü, tartıştığı yolcunun üzerine yürüdü. O anlar kameralara yansıdı. 

İddiaya göre olay geçtiğimiz günlerde Eminönü'nde yaşandı. BN1 hat numaralı otobüsün şoförü, bir vatandaşı Eminönü İskele Durağı'ndan almadan geçti. Duruma tepki gösteren vatandaş ise aynı durumu onlarca kez yaşadığı için bu sefer taksi tutup otobüsü bir sonraki durakta yakaladı. Otobüse binerken cep telefonunu ile video kaydı yapan vatandaş, şoföre neden kendisini duraktan almadığını sordu. Otobüs şoförü ise orasının kendi durağının olmadığını söyledi. 10 yıldır aynı duraktan otobüse bindiğini ifade eden vatandaşa 'Bekleme' diye yanıt veren otobüs şoförü, ardından yolcuların üzerine yürüdü. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. 

Görüntülerde mağdur vatandaşı savunan yolculara “Sen ne konuşuyorsun lan” diye bağıran şoför otobüsü durdurup ayağı kalkıyor. Yolcuların üzerine yürüyen otobüs şoförünü yolcular güçlükle tutuyor.

Vatandaşı otobüs durağından almadığını bilen ve duruma sinirlenen yolcular şoföre haksız olduğunu söylüyor. Diğer yolcular ise mağdur olan vatandaşa “Biz gördük sen haklısın” diyerek destek veriyor. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR FETO firarisi Ekrem Dumanlı teröristleri savundu! GÜNCEL - 14.10.2019 HDP'li Baydemir'den Türkiye ve Erdoğan'a alçak sözler! GÜNCEL - 14.10.2019
 • Endr 06.08.2019 16:38 / 2 kişi beğenmiş /

  Herşey güzel gidiyor.yakinda çete olarak döver bunlar belediyeden hizmetlerden şikayetçi olanlari

 • Ben .se o.bu 06.08.2019 16:33 / 1 kişi beğenmiş /

  Bu tipleri işinden edeceksin başka çıkış yok bld sahip çıkmayacak bunlara sahip çıkarsa önüne geçemezsinnn

 • Misafir 06.08.2019 15:50 / 5 kişi beğenmiş /

  Chp nin pkklı otobüs şoförleri her yerde böyle muamele göreceğiz artık

 • Vatandaş 06.08.2019 15:28 / 2 kişi beğenmiş /

  şoförü kızdıracak kelimelerle kendisine essek derecesine biz essek mıyız diye hitap ediyor tahrik ediyor elinde de video konuşturup kufrettiriyor kayıt altına alarak savcılığa veriyorlar, bütün mesele bu, afedersiniz vatandaş olarak soruyorum şoför sizin köleniz mı esseginiz mi nedir bu durmadan şoföre bağırma çağırmalar kıro vs. hakaretler? Şımarıklık bence

 • zafergülten 06.08.2019 14:23 / 1 kişi beğenmiş /

  şöförün dediğide doğru olabilir,bazı duraklar belli otobüsler için,belediye otobüslerinin belli güzergahı ve durakları oluyor. yolcunun beklediği durak şöörün gidiş güzergahına at değilse ve bu durakta durursa bu sefer işyerine karşı suç işlemiş olur.şöför zaten yolcuya kendi durağı olmadığını söylemiş.ve sanırım durağın bir yerindede falan otobüsler durmaz diye yazıyordur. böyle bir yazı yoksa belediye otobüs işletmeside suçlu.

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla