GÜNCEL / 18.08.2019 17:25

Otogarda taksicilerle kısa mesafe gerginliği!

Kurban Bayramı tatili sonrası yoğunluğun yaşandığı Esenler Otogarı’nda bazı taksicilerin mesafeye göre yolcu seçmesi tepkilere yol açtı. Bazı taksiciler ile vatandaşlar arasında tartışma yaşanırken, bir taksicinin polis ekiplerine rağmen yolcu almak istememesi bu kadarına da pes dedirtti. 

Bayram tatilini hafta sonuyla birleştiren İstanbulluların dönüşüyle Esenler 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yoğunluk yaşandı. Otogarda yoğunluk oluşturan vatandaşlar, memleketlerinden getirdikleri malzemelerle taksi çilesi çekti. Taksicilerin yakın mesafe olması nedeniyle kendilerini almadıklarını iddia eden bazı vatandaşlar, yaşanan durumu cep telefonu ile görüntüledi. 

Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde polis ekiplerinin bir taksi sürücüsüne yolcuyu almasını söylediği görülüyor. Taksici ise ısrarla değişime gideceğini söyleyerek yolcuları almak istemiyor. Yaşanan kısa süreli gerginliğin ardından taksici yolcuyu alıyor. 

Yine bir başka görüntüde ise, taksilerin kendisini almadığını iddia eden yolcularla bazı taksiciler arasında tartışma yaşanıyor. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Koç Üniversitesi, canlı yayın sırasında Mehmet Çilingiroğlu'nun işine son verdi GÜNCEL - 04.04.2020 Cüneyd Zapsu'dan bugünleri işaret eden çarpıcı sözler GÜNCEL - 04.04.2020
 • Enes 23.08.2019 08:12 /

  Ac gözlüler coguda ikinci meslek olarak yapıyor özellikle memurlar yasak deilmi ikinci iş denetim yapılsın

 • Uber 21.08.2019 11:15 /

  İşte bu yüzden Uber yasak olmamalıydı

 • sam 19.08.2019 10:36 / 1 kişi beğenmiş /

  Acilen taksi minibüs halk otobüsü gibi toplu taşıma yapan araçlara düzenleme yapılması lazım. Hepsi istediği gibi hareket ediyor.

 • ADALET 19.08.2019 10:32 / 1 kişi beğenmiş /

  İstanbul da taksiciler ,minibüsçüler ve halk otobüsü şoförlerinin yarısından fazlası insan değil bence ahlaktan yoksun tinerden tut her türlü uyuşturucu kullanan tiplerle dolu derebeylik yapan yaratıklar topluluğu özellikle hava alanı ve otagarlarda bunlardan çok var

 • Ahmet 19.08.2019 10:29 / 2 kişi beğenmiş /

  Reyis televizyon da merak etmeyin taksici kardeşlerim yanınızdayım diye diye şımardılar reyis hergün oluyor neden bişey demiryorsun adamlarda her şey var mafya oldular tacizci oldular gasp yapılıyorlar taksici giyince bu saydıklarımız aklımıza gelmeye başladı allah taksiye binene yardım etsin

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla