GENEL / 24.08.2019 11:05

Camide pes dedirten görüntü! elinde poşetle gelip...

 Kartal’da camilere dadanan kablo hırsızı, girdiği camide kablo ve kapı sürgüleri çaldı. Daha önce de farklı camilerden hırsızlık yapan şahıs cami görevlilerine adeta yaka silktirdi. Hırsızın camide kabloları çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. 

Kartal’da camilere dadanan kablo hırsızı, cami görevlilerini canından bezdirdi. Caminin boş olmasını fırsat bilen hırsız, girdiği camide elektrik süpürgesinin kablosunu keserek çaldı.

Daha sonra camideki kapılarının sürgülerini de çalan hırsız, çaldıklarını yanında getirdiği poşete sakladı. Utanmaz hırsız camide hırsızlık yaparken sergilediği rahat tavırlarla pes dedirtti. Hırsız daha önce de Kartal’da farklı tarihlerde farklı camilere girerek elektrikli süpürge kablosu, uzatma kablosu ve kapı sürgüsü gibi malzemeleri çalmış, o hırsızlıkları da güvenlik kamerası görüntüleri basına yansımıştı. 

Cami Dernek Başkanı Mustafa Koç, “1 ay kadar önce camimizde yapılan hırsızlık var. Camideki elektrik süpürgelerinin kablolarını kesiyorlar ve üçlü kablolarını toplayıp götürüyorlar. Bizim elektrik malzemelerimizi ve hocanın mikrofonu gibi şeyler sürekli buradan çalınıyor. Duyduğumuz kadarıyla birçok camide elinde poşetlerle girerek, cemaat çıktıktan sonra içeride ne varsa alarak gidiyor. Ve buda bizi maddi olarak ciddi sıkıntıya sokuyor” dedi. 

Hırsızın camide kablo ve kapı sürgüsü çaldığı anlar caminin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde hırsız camiye girip etrafı kolaçan ediyor. Daha sonra kablo ve kapı sürgüsü çalıp poşete saklıyor. Ardından da camiden ayrılıyor. 

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Prof. Dr. Çilingiroğlu'ndan dikkat çeken sözler: Türkiye'de çok şanslısınız GENEL - 02.04.2020 Bakan Koca'dan toplantı öncesi 'sosyal mesafe' uyarısı GENEL - 02.04.2020
 • zafergülten 24.08.2019 19:23 /

  yahu çok parada etmez,ben evdeki eski eleltrik süpürgemi satayım dedim,eskici 5 tl verdi.kaldıki kablosu para edicek.kapı sürgüsü desen yenisi nalburda 2-3 tl.maksat hırsızlıktan başka gibi geliyor.

 • Mnnn 24.08.2019 18:29 /

  Rabbim bu güzel ülkemde senin kanunlarının uygulandığını,bu asırda yaşayan ,kusurlu olsakta seni çok seven biz aciz kullarına bu vatanın evlatlarına nasip et! Canımız feda senin yoluna Allahım.

 • ali 24.08.2019 16:49 / 7 kişi beğenmiş /

  eller ve bacaklar kesilmeli ki bir daha yapılmasın

 • Emrah 24.08.2019 16:25 / 4 kişi beğenmiş /

  Birçok kişi en azından ayakkabı ile girmiyor demiş, nedeni biir gelirse bozuntuya vermemek için... Camiye saygısından değil!

 • SABRİ abi 24.08.2019 15:58 / 10 kişi beğenmiş /

  ellerini kesin bakın birdaha yapabiliyormu

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla