GENEL / 05.09.2019 23:09

Elektriği kesilen belediye VEDAŞ binasını mühürledi

Bitlis'te borcu bulunduğu gerekçesiyle su deposunun elektriği kesilen Tatvan Belediyesi, ruhsatsız olduğu iddiasıyla Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (VEDAŞ) binasını mühürledi. VEDAŞ İşletme Müdürlüğü ekipleri, Kırkbulak köyünde borcu bulunduğu belirtilen su deposunun elektriğini kesti. İlçe merkezinin su ihtiyacının karşılandığı depoda jeneratör kullanan belediye ekipleri de VEDAŞ binasında inceleme yaptı. İncelemelerde binanın ruhsatsız ve altyapı sorununun olduğunu, bahçesinde kaçak su şebekesinin kullandığını tespit eden ekipler, çalışanları dışarı çıkararak binayı mühürledi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Aliyev'in Türkiye sözleri salonu çoşturdu! GENEL - 30.11.2019 Son dakika: Türkiye için tarihi gün! Erdoğan açılışta resti çekti (VİDEO) GENEL - 30.11.2019
  • ALAHANDİ 07.09.2019 07:38 /

    rezalete bak bu belediye işleri böyle hak hukuk bilmezler elktirik parasını ödemeyen belediye kendince cevap veriyor. bu durum bir çok belediyede sözünü dinlemeyen enefa bir takım bahaneler ile esnafa kan kusturuyorlar. belediyelerde bulunan zabıta ekipleri adete ehlileştirme aracı olarak kullanılıyor. bahne çok özellik sol belediyeler bunu açık şekilde utanmadan yapıyorlar. rüşvete hiç girmeyim artık onu yapanda üzerine alınır herhal.

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla