DÜNYA / 31.10.2019 14:47

Irak'ta devam eden protestolarda duygusal anlar

Hükümet karşıtı gösterilerin büyüyerek devam ettiği Irak'ta bir asker ile gösterici arasında yaşanan duygusal anlar amatör kameraya yansıdı.

Yaşanan anlar başka bir gösterici tarafından kayda alınarak sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşılan görüntüde, Al-Sinak köprüsünde meydana gelen olayda bir askerin ve göstericinin birbirine sarılıp ağladığı görüldü. Görüntüde askerin ağlayan göstericinin, "Bizi hedef alanlardan korumanız lazım" sözüne karşılık, "Nasıl, nasıl, hükümet silahımı aldı" diye cevap verdiği görülüyor.

Asker ve göstericinin, köprüde birbirine sarılmış halde yere oturup ağladığı sırada ise bölgede protestoların devam ettiği görüldü.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Sahnede 4 sanatçıyı bıçaklayan saldırgan idam cezasını çarptırıldı DÜNYA - 30.12.2019 Balkanlıoğlu Hoca yılbaşını kutlayanları böyle uyarmıştı. DÜNYA - 31.12.2019
  • yıldız 31.10.2019 22:06 /

    İşte milletleri birbirine kırdırıp parçalamak planlarını ancak vatan millet uhuvvet manaları yıkar Hiç bir millet kendi askerine isyan etmez hususen müslüman olsa

dünya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla