GÜNCEL / 19.11.2019 17:35

Genç kız tıka basa dolu yolcu minibüsünden böyle düştü

Küçükçekmece'de kapısı açık şekilde ilerleyen yolcu dolu minibüsten düşen genç kız başından yaralandı.

Güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan olay geçtiğimiz perşembe günü sabah saatlerinde Kanarya Mahallesi'nde meydana geldi.  Ayakta yolcuların da bulunduğu yolcu minibüsü kapısı açık şekilde ilerliyordu.

Bu sırada ayakta yolculuk yapan lise öğrencisi genç kız sola dönüş yapan minibüsün açık kapısından yola düştü. Genç kızın minibüsten yola düştüğünü gören arkadaşları ve yolcular büyük panik yaşadı. İşlek yolda şans eseri genç kız diğer araçların altında kalmaktan kurtuldu.

MİNİBÜS SÜRÜCÜSÜ SERBEST BIRAKILDI

Minibüsten inen yolcular ile çevredekiler yerde yatan kızın yardımına koştu. Başından yaralanan genç kız için olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekibi yaralı kızı hastaneye kaldırdı.

Genç kızın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan minibüs şoförü Mustafa K. ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest kaldı. 

ÇEVRE SAKİNLERİ O ANLARI ANLATTI

Olayı o sırada yine aynı minibüste olan kızından dinlediğini söyleyen Ramazan İnan ,"Biz düştüğünü gördük. Sonra minibüs durdu" dedi.

İnan, kapı açık olunca tedirgin olduklarını belirterek, "Sıkıntılı bir durum bu. Minibüslerde yaygın. Bu tarz şikayetler çok oluyor.

En azından yolcu alınınca kapı kapandıktan sonra minibüs hareket ederse daha sağlıklı olacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Çevre sakinlerinden  Ahmet Borya ise, "Kafasını yere çarpmıştı. Kan geldiğini gördüm. Açık olmaması lazım kapıların. Hiç kimse istemez açık halde yolculuk yapmak. Tutunuyorsun ama risk" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR 'Caps olmak istemiyorum' dedi, bakın hangi soruda elendi! GÜNCEL - 09.12.2019 Türkiye'den kaçırdılar, iade etmiyorlar! İslam'ın gizli hazinesi görüntülendi GÜNCEL - 07.12.2019
 • vatan 20.11.2019 10:31 / 1 kişi beğenmiş /

  Zorunlu olmadikça hayatta binmem minubuse

 • qwer 20.11.2019 10:29 / 1 kişi beğenmiş /

  Arkadaş polis kontrolü nerede. . Bağla minübüsü. Yolcunun fazlasını indirdikten sonra güzergahı tamamlasın 30 dk sonra bu yeddi emin parkına aracını teslim edeceksin de. Cezayı da daya aylık kazanca gelecek şekilde.. Sonra da aracı mahkeme süresince bağla. Ve En büyük hata yaralıyı hareket ettirdiler . Boyun kırığı olsaydı kız ya boyundan aşağı felç idi ya da ölü. Yara varsa aşırı kan kaybı varsa başı oynatmadan yaraya bastırmak gerekli.

 • ASIL KİŞİ 20.11.2019 09:48 /

  Yahu bu adam neden serbest niçin tutuklanmaz, bu ülke çok garip

 • Ramazan 20.11.2019 09:24 /

  Minibüsçüler aracı tıka basa doldurmak için (İnsan) koltukları kaldırıyorlar denetimler nerede..Ülkemde acayip şeyler oluyor.Yazık kıza birde savcı serbest bırakıyor kızın ölmesi mi lazım...

 • Ramazan 20.11.2019 09:15 /

  Arkadaşlar bu vak'alar sanki yeni oluyormuş gibi davranmazsak iyi olur.Devamlı oluyor bu tür vak'alar cezalar nerede minibüs şoförleri insanlar tarafından hata yaptıklarında uyarıldıkları zaman ki hallerini bir görseniz nasıl saldırganlaşıyorlar. yani yüzde yetmiş böyle diyebilirim.Aslında bu cezaları minibüs sahiplerinde kesmek lazım adam gibi adam çalıştırmıyorlar yazık ki ne yazık...

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla