GÜNCEL / 23.11.2019 15:32

İstanbul'un göbeğinde İSPARK değnekçisinin rahatlığı pes dedirtti!

İSPARK'a ait bazı otoparklarda mesai saatleri dışında vatandaşlardan para talep eden değnekçiler önüne geçilemiyor.  İstanbul en işlek yeri olan Taksim'de görüntülenen değnekçinin rahat tavırları dikkat çekti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki olan İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret ve Anonim Şirketi (İSPARK)'a ait bazı otoparklarda, mesai saatleri dışında park eden sürücülerden para talep eden kişilerin önüne geçilemiyor.

O değnekçilerden biri dün akşam İstanbul'un en işlek caddelerinden birinde görüntülendi. Beyoğlu İnönü caddesinin Taksim meydanına çıktığı noktayı kendisine mesken tutan değnekçi, sürücülerden para talep etti. Sürücüleri yönlendiren değnekçi kamerayı fark etmesine rağmen rahat tavırlarıyla para istemeyi sürdürdü.

Sürücüler, değnekçilerden rahatsız olduklarını belirtiyor.

Osman Uğur, " 'Görevli misin' diyorum, 'yok görevli değilim' diyorlar. 'İSPARK mı' diyorum, 'yok' diyorlar. 'Fiş kesebiliyor musun' diyorum, kesemiyor" dedi.

Recep Duygu da, "Resmi görevli olmadığı için para talebini gerçekleştirmedim. 'Ben buradayım, araçlara göz kulak oluyorum' dedi." diye konuştu. Taksi şoförü Ahmet Öztürk ise "Değnekçilere her zaman denk geliyoruz. İş beklediğimiz yerlerde geliyorlar, ücret talep ediyorlar. En son Sahrayıceddit'te gördüm. Yenisahra'da var. Çok yerde var. Durduruyor seni yolcu oluyor mesela orada, işi verirken para istiyor. Çok fazla var" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Koç Üniversitesi, canlı yayın sırasında Mehmet Çilingiroğlu'nun işine son verdi GÜNCEL - 04.04.2020 Cüneyd Zapsu'dan bugünleri işaret eden çarpıcı sözler GÜNCEL - 04.04.2020
 • hoca 23.11.2019 23:01 / 1 kişi beğenmiş /

  Ülke delik-deşik. yolgeçen hanına dönmüş. Herkes düşmanını Türkiyede infaz ediyor. Magandalar ana yolları kapatıp etrafa ateş ediyor. Düğün konvoyları, gelin arabaları soyuluyor. Galiba AB'ye, hattâ ABD'ye girdik de haberimiz yok. Zira Newyorkun ünlü 5. caddesinde döndü İstanbul.

 • keleş 34 23.11.2019 22:35 / 2 kişi beğenmiş /

  bunlara. fırsat. verilmesin. milleti. şehirin. ortasında. soyuyorlar

 • Yozgatlı Fetih 1453 23.11.2019 20:10 / 3 kişi beğenmiş /

  Yankesicilikten işlem yapılsın. Bunun için kanuni düzenleme çıkarılsın. Bu ülkede suç işleme oranı yüksekse sebebi ceza kanunlarındaki boşluktandır

 • Murat 23.11.2019 18:22 / 4 kişi beğenmiş /

  Taksim de her zaman var zaten bu tür değnekçiler. Yakalanıp salıveriliyor ve kaldıkları yerden devam ediyorlar.

 • YALOVALI 23.11.2019 16:34 / 4 kişi beğenmiş /

  Bu konuyu anca Sayın Süleyman Soylu çözer oda bir an evvel bu işe el atmalı

güncel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla