EMLAK / 23.01.2020 09:17

Manisa'da meydana gelen deprem İzmir'de de hissedildi

Manisa'da meydana gelen 5,4 büyüklüğündeki deprem, İzmir’de de hissedildi.

Ödemiş ilçesi Üç Eylül Mahallesi Ordu Caddesi'nde bir kahvehanede oturan vatandaşların deprem sırasında panik halinde dışarı çıktığı görüntüler kameralarca kaydedildi.

Kahvehanede garson olarak çalışan Necdet Coştu, sarsıntı ile birlikte kahvehane müşterilerinin panik halinde dışarı çıktığını ifade ederek, "Ocakta çay, kahve servisiyle uğraşıyordum. Bir anda müşterilerin hepsinin de kaçıştığını görünce şaşırdım. Daha sonra ben de sarsıntıyı hissettim. O an kahvehane birden boşaldı." dedi.

Deprem sırasında kahvehanede bulunan Gencay Çetin de sarsıntı ile birlikte kendilerini dışarıya attıklarını belirterek, "Normal olarak kahvehanede otururken yukarıdaki uzun lambaların sallanmasıyla birlikte sarsıntıyı hissettik. Kahvehanedeki herkesin dışarıya çıkmasıyla bizler de panik yaşadık. Ödemiş’te bizim gibi bazı vatandaşlar da evlerinin dışına çıktılar." diye konuştu.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Son Dakika Haberi: Meteoroloji'den peş peşe uyarılar yapıldı! Yeniden başlıyor.. EMLAK - 24.02.2020 Bi' acayip haberler EMLAK - 23.02.2020
  • Vatandas.. 14.02.2020 11:50 /

    Ezan okunurken kimsenin kili kipirdamaz ama Rabbim insanlara kendilerine gelsinler diye dunyayi az bi sallayinca herkes nasil kacacagini sasiriyor

emlak kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla