OTOMOBİL / 23.02.2020 16:53

İsrail güçleri Gazze sınırında Filistinlilere ateş açtı: 1 ölü, 2 yaralı

İsrail güçlerinin Gazze Şeridi'nin doğu sınırında Filistinlilere ateş açması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 2 Filistinli de yaralandı. İsrail ordusuna ait bir buldozer, öldürülen Filistinlinin cenazesini kepçeyle götürdü.

İsrail güçleri Gazze Şeridi'nde bulunan Han Yunus kentinin doğu sınırında Filistinlilere ateş açtı. Filistin kaynaklarına göre, İsrail güçlerinin ateş açması sonucu 27 yaşındaki Mohamad Ali El Nam hayatını kaybederken, 2 Filistinli de yaralandı. İsrail ordusuna ait bir buldozer Gazze sınırında öldürülen Filistinli El Nam'ın cenazesini kepçeye almaya çalışırken Filistinlinin naaşı kepçeden düşüyor ve parçalanıyor. Buldozeri kullanan kişi parçalanan cesedi alıp bölgeden uzaklaşıyor.
İsrail buldozeri cenazeyi kaçırırken insanlık dışı görüntüler ortaya çıktı. Filistin'de büyük tepkilere yol açan görüntüler, Gazze'de protesto edildi.
Filistinliler, Gazze Şeridi'nin farklı bölgelerinde İsrail tarafından işlenen insanlık dışı katliamı protesto etti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Dr. Mehmet Öz ve Dr. Halit Yerebakan son durumu değerlendirdi! OTOMOBİL - 31.03.2020 Türkiye'nin Otomobili'nden 'evde kal' çağrısı OTOMOBİL - 01.04.2020

otomobil kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla