OTOMOBİL / 25.03.2020 17:17

Marketteki ürünleri yalayan genç gözaltına alındı

 ABD'de bir süpermarkette raflardaki ürünleri yalarken kendi görüntülerini çekip sosyal medyada paylaşan 26 yaşındaki genç gözaltına alındı.

ABD yerel medyasında yer alan habere göre, ülkenin Missouri eyaletindeki Warrenton şehrinde, Cody Pfister (26), bir süpermarkette raflardaki ürünleri yalarken kendi görüntülerini çekip sosyal medyada paylaştı. Görüntülerin dünya çapında yayılmasıyla birlikte, koronavirüs (Covid-19) salgınına rağmen Pfister’ın halk sağlığını tehlikeye atan davranışı, tepkiye neden oldu. Gelen tepkiler üzerine, bölge polisi Pfister’ı gözaltına aldığını duyurdu. Yerel medya Pfister’ın, ‘terör tehdidi’ ile suçlandığını yazdı. 
Warrenton Polis Departmanı’nın olaya dair yaptığı açıklamada ise koronavirüs hakkında konuşup, raflardaki ürünü yalarken kendi görüntülerini çekerek sosyal medyada paylaşan bir bölge sakininin gözaltına alındığı belirtildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Dr. Mehmet Öz ve Dr. Halit Yerebakan son durumu değerlendirdi! OTOMOBİL - 31.03.2020 Türkiye'nin Otomobili'nden 'evde kal' çağrısı OTOMOBİL - 01.04.2020
  • gariban 25.03.2020 19:54 / 1 kişi beğenmiş /

    Her ülkeden terörist çıkıyormuş demekki.

otomobil kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla