Rekor kıran Erdoğan klibi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bu klibi, video siteleri ve Facebook'ta yüzbinlerce kez paylaşıldı.

27.03.2014 22:34 - SİYASET

158,112 izlenme | 18 yorum |
Embed:
İlgili habere dönmek için tıklayınız
ÖMER FARUK BARAN
UZUN ADAM İZİNDEYİZ

Bu ülke senin kıymetini bilecek uzun adam. sadece bu ülke değil tüm islam alemi senin kıymetini bilecek. Seni bu millete bağışlayan RAB be hamdu senalar olsun. seni başımızdan eksik etmesin.

MUSTAFA AYAZ
RABBİM KORUSUN SENİ

BAŞBAKANIM SANA BAŞBAKANIM DEMEKTEN GURUR DUYUYORUM.

CEVAT ADIYOK
HEP DESTEK , TAM DESTEK..

RABBİM YARDIMCIN OLSUN...SEN T.C. NİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BAŞBAKANISIN....ADAMSIN..

Ömer BEKİRGİL
Ömer BEKİRGİL

Türkiye'nin ve Bütün İslam Dünyasının Umudu Büyük Kahraman Sayın Başbakanım İzindeyiz Gücüne Güç Katmak İçin Her Zaman Seninleyiz....

kaya can
kadir

sen iste biz yapalım uzun adam öl de ölelim ..... de yapalım

hakan kartal
HELAL OLSUN

BÖYLE BİR LİDER DÜNYADA YOK

Murat
DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE

Mazlumların savunucusu, garip gurabanın koruyucusu, Dünya lideri Başbakan, diğerlerine yaptıklarını sana da yapmaya kalkıştılar, ama yanıldıkları bir nokta vardı. Karşılarında dim dik duran, eğilmeyen, eyvallah etmeyen, bir yiğit vardı. sert kayaya çarptılar. Çarptıkları sert kaya kendi sonlarını getirecek inşallah. Sonuna kadar yanındayız yiğit adam. Allah yar ve yardımcın olsun.

Turgay Tunç
İstiklal mücadelesi

Tayyip Erdoğanın düşmesi demek Filistin, Gazze, Kosava, Bosna, Suriye, Mısır ve tüm müslüman alemindeki mazlumların düşmesi demektir. Dünyada başka bir lider yok ki bu mazlumaların sesi olsun. Bu millet dik duran eğilmeyen bu uzun adamın arkasında olmaya, dünyadaki zalimlerin karşısında olmaya devam edecektir. Bunu ne İsrail ne batı nede PENSİLVANYA engelliyemeyecektir. Bu İstiklal mücadelesinde Rabbim yardımcımız olsun.

turkabi
SULTANIM

SEN Atalarimizin, Muminlerin, Sehitlerimizin dualarinin cevabisin. Canimizla malimizla herseyimizle seninleyiz. Allah seni bize nasib ettigi icin ne kadar Sukur etsek azdir. Allah seni basimizdan eksik etmesin, Allah seni ve aileni, dostlarini daima korusun.

ATAMAN
Çocuklarımıza-gençlerimize eskiyi anlatalım-öğrensinler

Bu gün 18-20 li yaşlardaki gençlerimiz 8 yaşında iken Sn Başbakanı tanıyıp bildiler.Öncesini ise bilmiyorlar.Bunun için önceki Türkiyeyi-hırsızları-mafya ile ittifak kuran eski hükümetleri-mafya tarafından burnu kırılan başbakanları anlatalım ki bilsinler.İsrail uşağı gezicilere kanmasın yavrularımız.Bu ülkenin CHP ve onun gibilerden ne çektiğini bilsinler.O ızdırap dolu günleri unutmayalım unutturmayalım.İşte bundan sonra gerçeği öğrensinler de bu başbakana sahip çıksınlar.

sümbül
RABBİM SENİ KORUSUN

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN. UZUN ADAM,UZUN YILLAR BAŞIMIZDA OL.DURMAK YOK YOLA DEVAM.

ABDULLAH BEK
SONUNA KADAR ARKANDAYIM

helal olsun sana kasımpaşalı TAYYİP ERDOGAN Bu VATANIN sana daha çok ihtiyacı var.

mehmet şenel
EN YAKIN ZAMANDA AK PARTİ'YE ÜYE OLACAĞIM...

SENİN İÇİN SAVAŞMAZSAM ADAM DEĞİLİM...Rabbim Senden binlerce kez razı olsun.AMİN

turgut
Selam 82_ EREĞLİ den

Allah (CC) yar ve yardimcin olsun. Seni anlatmak icin savunmak icin kac kisi ile tartistim ve terslestiksemde pes etmiyorum ve etmeyelim. Selamlar.

yunus emr
yunus

ALLAH Seni Başımızdan Eksik Etmesin Sayın Başbakanım SENİ ÇOK SEVİYORUZ

Mustafa B
Helal Olsun...

İçimizdeki dışardaki hainlerin şerrinden Allah bizleri korusun.. Başbakanımızın dik duruşu ümmetin sesi olmuştur. Ümmetin sesini kısamazlar... 2016 da boğazlarla ilgili anlaşmanın süresi bitecek geçmişte imzalattılar ama şimdi Recep Tayyip ERDOĞAN karşılarında duracak ve imzalamıyacak bunun için dış güçler ülkeyi karıştırıp işlerini rahatça yaptırabilecekleri kişilerin başa gelmesini istiyor. Bu millet bu oyunu bozar. Allah yardımcımız olsun.

hakan yıldırım
KALBİ VE İMANI GENİŞ UZUN ADAM

TEK SÖZÜM VAR ADAM İZİNDEYİZ İNŞ.

mucahit terazi
Büyük Lider

80 yıldır Uyutulan milleti yeniden ayağa kaldıran Büyük Lider..Sonuna kadar Arkandayız