SPOR / 12.08.2017 15:20

“Beşiktaş üzerinde oynanan oyunları görmüyor değiliz”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Kupa’da yaşanan olaylardan dolayı siyah-beyazlı kulübün ceza almasının adil olmadığına vurgu yaparak, “Ama Beşiktaş üzerinde oynanan oyunları da görmüyor değiliz. Kimse kuramadığı otoriteyi Beşiktaş üzerinde kurmaya çalışmasın” dedi.  

“Herkes suçlu, bir tek TFF suçlu değil!”

Süper Kupa’daki organizasyondan Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) sorumlu olduğunu söyleyen Fikret Orman, “Bir maç oynadık Süper Kupa’da. Bu maçta da istenmeyen olaylar oldu. Bu karşılaşma bizim misafir olarak gittiğimiz bir maç. Stadı biz seçmedik zaten. İçerideki güvenlik tedbirlerini alacak kişiler de bizler değiliz. Maç içinde istenmeyen görüntüler oldu. Ancak TFF’nin diğer iki organizasyonunda da aynı görüntüler oldu. Bu Passolig, kulüpler yerine kişilere cevap vermek için kuruldu. Fakat şu ana kadar geldiğimiz noktada bu sistem çalışmıyor. Beşiktaş taraftarı meşale yaktı, ses bombası attı. Tamam, bu konularda taraftarımız hatalı. Ama bunlar içeri nasıl girdi? Bunu denetleyecek olan federasyon. Herkes suçlu, bir tek TFF suçlu değil. TFF ile ilişkilerimize çok dikkat ederek geliyoruz. Herkes de bizi federasyon ile kavga ettirmeye çalışıyor. Buna federasyonun kendisi de dahil” şeklinde konuştu.

fikret orman, beşiktaş

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Dünya Kupası'nda şoke eden ceza! Yenildikleri için... SPOR - 16.06.2018 Mesut Özil'e linç kampanyası! Efsane isim de bunu diyorsa... SPOR - 19.06.2018

spor kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla