YAŞAM / 16.08.2017 10:23

İnsanlık ölmemiş...Yürüyemez hale gelip...

Adana'da bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle Adana Devlet Hastanesi'ne gelen bir vatandaş, servise ulaşamadan bahçeye yığılıp kaldı. Yüzü koyun yere düşen vatandaş için çevredeki herkes adeta seferber oldu.  

Alınan bilgiye göre, bir süredir bel fıtığı rahatsızlığı yaşayan 35 yaşındaki Mustafa Demircioğlu, ağrıları artınca toplu taşıma aracıyla Adana Devlet Hastanesine geldi. Hastane önünde inen acil servise doğru yürüyen Demircioğlu, hastane bahçesinde ağrıları dayanılmaz bir hal alınca birden yere yığılıp kaldı. Yüz üstü yere düşen Demircioğlu'nun önce sıcaktan etkilenip bayılan biri olduğu düşünülürken, güvenlik görevlilerinin devreye girmesi sonucu bel fıtığı rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı. Bu sırada çevredeki vatandaşlar da Demircioğlu'nun yardımına koştu. Güvenlik görevlisi, durumu ağır bir hasta olduğunu bildirerek telsizden hemen sedye ya da tekerlekli sandalye getirilmesini istedi. Demircioğlu, hastane görevlisinin getirdiği tekerlekli sandalye ile acil servise götürülerek tedavi altına alındı.

Demircioğlu, bel fıtığı rahatsızlığı olduğunu, toplu taşıma aracından indikten sonra en fazla buraya kadar yürüyebildiğini söyledi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Magandanın küçük çocuğa ölümüne dayağı kamerada YAŞAM - 30.04.2019 Horoz, köpeğe böyle kafa tuttu YAŞAM - 30.04.2019
  • cemal 18.08.2017 08:53 / 1 kişi beğenmiş /

    allah şifa versin inşaallah

  • eyyupk 16.08.2017 16:43 / 4 kişi beğenmiş /

    helal olsun Adanalı kardeşlerimize

yaşam kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla