MEDYA / 22.08.2017 09:37

ABD'nin Öksüz'ü aradığı telefonla ilgili şok bilgi

Firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün 15 Temmuz gecesi üzerinde bulunan telefonu ABD Başkonsolosluğu tarafından aranmıştı. Bu konuyla ilgili bir çok spekülasyon ortaya atılmış, ABD Başkonsolosluğu'nun neden Adil Öksüz'ü aradığı sorularına cevaben Konsolosluk tarafından vizesinin iptal edildiği ve bilgilendirme amaçlı arandığı belirtilmişti. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın Habertürk ekranlarında öyle bir detay verdi ki programdaki konuklar ve televizyon başındaki izleyiciler bu detayı ilk kez duyuyordu. O ayrıntı ise ABD Başkonsolosluğu'nun aradığı telefonun Adil Öksüz'ün üzerine kaydı bulunmadığıydı. Fakat 15 Temmuz darbe girişimi gecesi aranan o telefon Adil Öksüz'ün üzerinde bulunuyordu.

15 Temmuz'un arkasında hangi güçlerin olduğu tartışılan programda bu detay önemli sir ipucu olarak izleyenler ve konuklar tarafından değerlendirildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Diriliş Ertuğrul sezon finali tanıtımı yayınlandı MEDYA - 01.06.2018 Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen sahne! Ertuğrul Noyan'ın... MEDYA - 17.05.2018

medya kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla