İngiltere'deki kraliyet görevlerini bırakıp ABD'ye taşınan Prens Harry ve Meghan Markle 45 gün sonra ilk kez kameralara takıldı. Görüntülerde ikilinin ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttığı görüldü.

Bebekleri Archie'yi de alarak Kanada'nın Vancouver kentinden Los Angeles'a taşınan Harry ile Meghan, geçen çarşamba günü Los Angeles'ın Batı Hollywood bölgesinde güvenlik kamerasına takıldı. Görüntülerde Megan ve Harry?nin ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttığı görülüyor. Görünüşe göre çift, koronavirüsten etkilenen insanlara yardım elini uzattı. Öte yandan, Harry ve Meghan, Batı Hollywood bölgesinde dar gelirli insanların yaşadığı apartmanlarda yiyecek dağıtımına çıktı. Çiftin, Project Angel Food adlı bir yardım kuruluşu için gönüllü olarak çalıştığı belirtildi.

31 MART?TA KRALİYET ÜYELİĞİNDEN AYRILMIŞLARDI

Meghan Markle ve Prens Harry, 31 Mart itibariyle kraliyet görevlerini sonlandırdı. Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan çift, "Yakında sizinle yeniden bağlantı kurmayı dört gözle bekliyoruz. Harikaydınız!" demişti.

Yorumlar 19 Yorum Var
 • #avşarın delisi 17.04.2020 20:36
  Aha buraya yazıyorum ONUN KARISI BİR YAHUDİ. VE BU BİR PROJE. YANINDA ABD KRALLIK BUNLARDA KRAL VE KRALİÇE olursa hiç şaşırmam. Derin siyonistler boş durmuyor. Trampın altını iyice oydular yitsen yıkılacak...
 • Yavuz Selim 17.04.2020 19:04
  Sıkıysa iki tane müslümana yardım etsinler de görelim
 • Ahmet 17.04.2020 16:36
  Sömürgeciler şirin görünmeye çalışıyor. Bunlar yüzünden devletler parçalandı, topraklar işgal edildi, ocaklar söndü
 • Adalet 17.04.2020 16:28
  Yöneticilerin görevi halka dağıtmak değildir. halkı yardıma muhtaç olmayacak şekle getirmektir herkese bin TL vereceksiniz bu onun yaşama hakkıdır kalan gelirleri de çalışanlara dağıtacaksınız. ama adil bir şekilde. kimsesizi delisi sarhoşu herkese yaşama hakkı olarak 1000 TL mutlaka vermek lazım. Adalet mülkün temelidir.
 • Cengiz 17.04.2020 15:37
  Allah razi olsun ,bize surekli herkesi kötü gösterdiniz ,avrupaya gittigimde anladim adamlar cok iyi ve dürust ,bize yanlis gösterdiginiz icin ahirette iki elim yakanizda
Daha fazla yorum görüntüle