EMLAK / 15.06.2020 12:06

Deprem anı canlı yayında stüdyoya yansıdı

Bingöl'ün Karlıova ilçesi merkezli 5.6 büyüklüğünde meydana gelen ve Erzincan’da da hissedilen deprem anı canlı yayında stüdyoya yansıdı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre, saat 09.51'de merkez üssü Karlıova ilçesi olan 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. 7 kilometre derinlikteki sarsıntı Erzincan, Elazığ ve Erzurum'da da kuvvetli hissedildi.

Erzincan’da deprem anı canlı yayında stüdyoya yansıdı. Ert Şah TV’de “Günaydın Erzincan” programını sunan spiker Semih Peker, canlı yayında depremi hissetti. Duraksayan Peker, arkadaşlarına seslenerek, “Deprem oluyor. Evet deprem oluyor. Sakin olalım arkadaşlar. Evet programa ara veriyoruz” dedi. Yaşanan anlar canlı yayına yansıdı.

Öte yandan Erzincan AFAD’dan ekipler Karlıova’ya sevk edilerek Erzincan’ın Tercan ve Üzümlü ile köylerinde hasar tespit çalışmalarına Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü teknik elemanlarınca bugün başlanılacağı belirtildi.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Yunan milletvekili baklayı çıkardı: İtiraf etmeliyiz Meis'i bile kaybederiz EMLAK - 15.09.2020 Yunan spiker: İlişkiler biterse Türkler bize füzelerinin menzilini gösterecek EMLAK - 18.09.2020
  • zafer gülten 15.06.2020 15:48 / 1 kişi beğenmiş /

    Allah ın kitabı ve dini siyaset malzemesi yapılırsa ,depremde olur,hastalık salgınıda.

  • Cucumber 15.06.2020 12:56 / 1 kişi beğenmiş /

    Depremzedelere ve şehid olan bir askerimize geçmiş olsun. Bingölü halkına geçmiş olsun ! Deprem çnatası yaptırmayı unutmayalım ... Topu topu 1 saat sürer. Hayırlısı ney ise o olsun EVDEKAL alalım sağlıklıca kalalım ve kurallara uyalım

emlak kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla