GENEL / 23.09.2020 13:48

Tuzla’da maskesiz şahıstan polise tehdit: Sen zor kullan, o zaman görüşürüz

Tuzla’da polis ekipleri maske denetimi yaptı. Kimliğini vermek istemeyen bir şahıs polise, “Kimliğimi vermem. Kusura bakmayın. Sen zor kullan, o zaman görüşürüz” demesi dikkat çekti.
Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan maske denetiminde, vatandaşların maske kullanımları kontrol edildi. Caddede maskesiz yürüyen vatandaşlara idari para cezası kesti. Bazı vatandaşlarda ise duruma tepki gösterdi.
Caddede motor üzerinde maskesiz bir şekilde seyir eden bir vatandaş, polislere kimliğini vermemek için direndi. Polisin bütün uyarılarına rağmen maskesini takmayan şahıs kimliğini vermemekte de ısrar etti. Yüzünde maske olmayan ve zorluk çıkartan şahsı polisler gözaltına almak istedi. Gözaltına alındığı sırada telefonundan arama yapan şahıs, “ Bana teşkilatın numarasını gönderin" dikkat çekti. Motor sürücüsüne idari para cezası uygulandı.
" Bu benim sağlığımın sıkıntısı sizi ilgilendirmez"
Bir başka vatandaş ise sigara içtiği için maskesini çenesinde taşıdığını ileri sürerek, “Sağlık olsun yapacak bir şey yok. Maske ile sigarayı nasıl içeceğim. Bu benim sağlığımın sıkıntısı sizi ilgilendirmez” şekline konuşması dikkat çekti.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Milli Eğitim Bakanı Selçuk duyurdu: Bugün resmen başlıyor GENEL - 23.10.2020 Savaşta son dakika gelişmesi! Trump ve Pompeo'dan açıklama GENEL - 24.10.2020
 • Ekrem 24.09.2020 23:11 /

  Yok abi bu ülkede polis ve sağlıkçı olunmaz.

 • Fatih Türkgenç 24.09.2020 11:53 / 7 kişi beğenmiş /

  Bazan Amerikaya imreniyorum. Demekki diyorum polisin yaptıkları doğru

 • Selim 24.09.2020 11:27 / 5 kişi beğenmiş /

  Adam polise kafa tutuyor ulan.Bu milleti bu kadar şımartanlar utansın.Birde teşkilat diyor.Teşkilatın yerin dibine batsın.

 • ReisEmir 23.09.2020 19:07 / 4 kişi beğenmiş /

  Tam komedi delikanlı Kemal Sunalın TosunPaşa filmindeki küçük enişte, eskiden olsa jopu kafaya yedi mi enişteyi dayıyı görürdü. Biz milletin hizmetkarıyız derken vatandaş iyice efendi oldu şımardı, bu kadarı da fazla.

 • Yazık çok yazık 23.09.2020 18:54 / 4 kişi beğenmiş /

  Vallahi üzülüyorum bu tür haberleri izleyince. Polisimiz nasıl alaşağı edemiyor hemen böylelerini? Nasıl polise bu şekilde mukavemet edebiliyor?

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla