Kuruçeşme’de tekerlekli sandalye ile yolun karşısına geçmeye çalışan engelli adam, caddenin ortasında devrildi. Çevredeki sürücüler ve vatandaşlar dönüp arkasına bile bakmazken parkta bulunan motosikletli genç, yaşlı adamın yardımına koştu. O anlar kask kamerasına yansıdı.

Beşiktaş Kuruçeşme Muallim Naci Caddesi üzerinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, fiziksel engelli bir adam tekerlekli sandalyesi ile yolun karşısına geçmek istedi. Adam o esnada henüz bilinmeyen bir nedenle sandalye ile birlikte cadde üzerinde devrildi.

Engelli adamı kimse umursamadı

Adamın devrildiğini gören çevredeki sürücüler ve vatandaşlar dönüp arkasına bile bakmadan yoluna devam etti. Adamı o halde gören motosiklet sürücüsü Buğra Redkan, koşarak geldiği adamı sandalyesi ile birlikte kaldırdı. Ardından adam kendi imkanlarıyla yol kenarına doğru gitti. Yaşananlar ise kask kamerasına yansıdı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • adem 07.05.2021 12:53
    bu arkadas ı biliyorum allah yardımcısı olsun fakat. bu sandelyedi kisi hep yolun ortasında kimseye aldırış etmeden geri geri gidiyor. ve bunu çeşitli semtlerde gerçekleştiriyor. birileri el atmalı. kenara çeksenizde gene aynı yapıyor şuursuzca geri geri yolun ortasinda. gelen arabanın üstune süruyor.
  • Bremenli 07.05.2021 11:36
    ALLAH razi olsun herkese yaedim elimizi uzatalimki ALLAH da bize yardim etsin
  • Turan 07.05.2021 11:10
    iyi eline sağlık da yol ortasında neden bıraktın anlamsız ..