Pendik’te akıllara durgunluk veren kaza ve sonrasında yaşanan kavgada toplam 3 kişi yaralandı. Drift yaparak beraber ilerleyen iki otomobildeki şahıslar ile kendilerine tepki gösteren çevredekiler arasında tartışma çıktı. Otomobil sürücüleri, araçlarını tartıştıkları kişilerin üzerine sürerek şahısları ezmeye çalıştı. Otomobillerden biri, seyir halindeki başka bir otomobile çarpınca iki sürücü de yaralandı.

Akıllara durgunluk veren olay geçtiğimiz gün Pendik’te yaşandı. İddiaya göre iki otomobil sürücüsü, cadde üzerinde drift yaparak tehlike saçtı. Çevredeki vatandaşlar araçta bulunan magandalara tepki gösterince otomobildekiler ile vatandaşlar arasında tartışma çıktı. Öfkeden küplere binen otomobil sürücüleri, tartıştıkları kişilerin üzerlerine araçlarını sürerek ezmeye çalıştı. O esnada hızla ilerleyen otomobillerden biri oradan geçmekte olan bir otomobile çarpınca iki araç sürücüsü de yaralandı. Çevredekiler, kendilerini ezmeye çalışan ve kazaya sebep olan araçtaki kişiyi dışarı çıkararak darp etmeye başladı. Diğer araç sürücüsü de o esnada çevredekilerin üzerine aracını hızla sürerek ezmeye çalıştı. Hıncını alamayan maganda tekrar olay yerine hızla gelerek çevredekilerin üzerine aracını sürüp onları ezmeye çalıştı. Kendilerini ezmeye çalışan otomobilden kaçmaya çalışan vatandaşlar kendilerini bir sağa bir sola atarak kıl payı kurtuldu. İddiaya göre olay yerinden geçtiği esnada otomobilin çarpmasıyla yaralanan sürücünün yakınları olay yerine pompalı tüfekle gelerek havaya ateş açıp diğer sürücüye saldırmaya çalıştı. Aksiyon filmlerini aratmayan olayda iki kişi kaza nedeniyle, bir kişi de kavga esnasında bıçaklanarak yaralandı.

Dehşet anları kameraya yansıdı

Toplam 3 kişinin yaralandığı, iki sürücünün çevredeki onlarca kişiyi otomobille ezmeye çalıştığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yorumlar 10 Yorum Var
 • Seyyah 15.05.2021 14:08
  İman olmayınca gençler sarhoşluğa, çocuklar haylazlığa, diğerleride ah vah demeye başlar ülkede.
 • orhan 15.05.2021 13:45
  Türkiyede en büyük suclu bu ceza kanunlarıyla yönetiliyor olmamız.Kanunlar o kadar yetersiz ve adaletsiz ki halkin adalete güveni kalmadı.Eşkiya gibi toplum olduk.Suçlular alabildiğine cesaretli.Gereken ceza verilemiyor.cingar çıkaranlar toplumun huzurunu bozanlar hapse atılmadan salıveriliyor.100 lerce suç işleyenlerle hiç suç işlemeyenler aynı çarşıda pazarda.Sonra birini öldürdükleri zaman da bu adam 60 ayrı suçtan aranıyordu diye trajikomik bir haber yapılıyor.Bu nasıl iştir.istediğniz zaman istediğiniz kişileri yukardan bir emirle hemen yakalıyorsunuz da bu adi suçluları,onlarca kez hırsızlık,gasp,tecavüz,yaralama vs. olan kişileri neden yakalamıyorsunuz?
 • Nami 15.05.2021 13:06
  Herkesin başına bir polis mi dikiceez bu memlekette.
 • Fahri 15.05.2021 12:50
  Drift yapanları artık mahalleliler olarak 100 lişi linç edeceğiz. Yiyorsa mahalle aralarında caddelerde tehlike oluşturarak drift atın. İnanın bu haber sonunda herkesin beyninde bu enstantane oturdu. Driftçiler acı bir ölüm sizi bekliyor olabilir.
 • böyle 15.05.2021 12:20
  adli kontrol şartıyla..
Daha fazla yorum görüntüle