Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde etkili olan sağanak yağmur sonrası göle dönen cadde ve sokaklar vatandaşlar arasında alay konusu oldu. Göle dönen caddede temsili olarak balık tutan gençler, göle dönen caddenin kıyısında mangal yakarak balık pişirdi.

CHP’li Çorlu Belediyesi ile yine CHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Çorlu’da cadde ve sokakları göle döndüren yağmurun ardından adeta alay konusu oldu.

Göle dönen Çorlu sokakları nedeniyle gençler konuyu tiye alıp oltayla balık tutma mizansenini videoya çekti. Sosyal medyada kısa sürede çok sayıda paylaşım alan videoda gençler balık tutup mangal da pişiriyor. Videoda gençler deniz hizmetinden ötürü Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a ve TESKİ Genel Müdürü ile yöneticilerine teşekkür ettiler.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde metrekareye 47 kilogram yağışın düştüğü yağmurun ardından kronikleşen bazı noktalar dışında ilçenin büyük bölümünde su baskınları yaşanmış, göle dönen caddelerde çok sayıda araç mahsur kalmıştı.

Yorumlar 59 Yorum Var
 • yok 23.06.2021 12:33
  Bali Balığı doğru taksanız iyi olurdu.
 • Tuncay Ergün 21.06.2021 22:45
  Dikkat. Kılıçtaroğlu belediyeleri nasıl yönetiyorsak ülkeyi de öyle yöneteceğiz dedi.
 • ARAS 21.06.2021 22:28
  Yahu bu adamlar birde ülke yönetimine talip ALLAH muhafaza logar yapamayan adamlar gelip devlet mi yönetecek
 • Adil 21.06.2021 22:28
  İnanmayin bunlara.Bugün seçim olsun gene ayni yere oy verirler
 • Ramazan37 21.06.2021 21:59
  Şaka gibi ya yarım metre suya adam 400 bin tl lik aracı sürüyor. Arkadaşlar aklınızda olsun eğer aracınız kamyon kamyonet yada suv degilse yani otomobil sinifindaysa 20 cm üstündeki suya girmeyin. Aracınızin elektronik aksaminda çok sıkıntı yaşarsınız benden söylemesi.... Ha öyle 500-1000 tl ye çözülecek iş değil araç değiştirmeye kadar giden problemler çıkabilir.....
Daha fazla yorum görüntüle