İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Siirt'te esnaf ziyaretinde bulundu, partililerle bir araya geldi.

Partililer Akşener'e soru soran vatandaşın üzerine yürüdü

Bir vatandaşın, "Siz İçişleri Bakanı'yken Doğu ve Güneydoğu'da kaç faili meçhul cinayet yaşandı?" şeklindeki sorusuna Akşener, "Benim bakanlığım döneminde hiç. Siz beni eleştirebilirsiniz, beni sevmeyebilirsiniz, benden nefret de edebilirsiniz. Ama yalan söylenmesini, iftira atılmasını kabul etmem mümkün değil. Ben 8 ay İçişleri Bakanlığı yaptım. Sayın Soylu'ya göre ben stajyer İçişleri Bakanıyım. Onun için ben ne olduğumu anlayabilmiş değilim. Sayın Soylu'ya göre stajyer bakan olduğuma göre o söylediklerinizi yapmış olmam mümkün değil." yanıtını verdi.

Akşener'in aracına binmesinin ardından bazı partililer soruyu soran vatandaşa tepki gösterdi. Polis olayların büyümesini engelleyerek vatandaşı bölgeden uzaklaştırdı.

Siirt'teki temaslarını tamamlayan Akşener, Batman'a geçti.

Yorumlar 160 Yorum Var
 • Huloooooo 30.10.2021 19:50
  Daha neler olacak neler diyen meczup haklı çıktı.
 • Biz Görüyoruz 29.10.2021 20:19
  Bunlardan bi cacık olmaz.
 • YUNUS 29.10.2021 15:24
  Stajyerken stajyer maaşımı aldın.soylunun tırnağı olamazsın.git evinde eşinle çocuklarınla ilgilen
 • Mehmet 29.10.2021 14:34
  Eleştiren adama terbiyesizlik yapma dedikten sonra omuzları apeletli biri eleştiren vatandaşın yanına gidiyordu Galib iyice bakılması gerek bunlar ikdidar olsa varya yanındaki korumalar önlem alma yerine kıral olur adama meydan dayağı atarlar demem oki bunlara Allah fırsat vermesin
 • Vekil 29.10.2021 14:14
  Hanımefendi şimdide stajyer Kılıçdaroğlu yardımcısı
Daha fazla yorum görüntüle