Kadıköy, Bağdat Caddesi'nde motosiklet sürücüsü trafikte kendisini sıkıştıran sürücüye saldırdı. O anlar ise başka sürücü tarafından cep telefon kamerasıyla kaydetti. Olay, Kadıköy Bağdat Caddesinde meydana geldi. İddiaya göre, trafikte ilerleyen bir otomobil sürücüsü, aynı istikamette ilerleyen motosiklet sürücüsünü sıkıştırdı. İki sürücü trafiğin ortasında tartışmaya başladı. Öfkeli motosiklet sürücüsü hırsını alamayınca sürücünün yanına giderek kapısını açtı. Daha sonra ise kendisini sıkıştıran sürücünün arabasına kaskıyla defalarca vurdu. Trafikte dehşeti yaşayan otomobil sürücüsü, son anda aracının kapısını kapatarak saldırgandan kurtuldu. Motosiklet sürücüsü çevredeki vatandaşların araya girmesiyle saldırıya son verdi. O anları ise başka sürücü cep telefon kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde ise motosiklet sürücüsünün Beni mi öldüreceksin, Beni mi öldüreceksin diyerek kaskıyla otomobile vurduğu görülüyor. 

 

Yorumlar 46 Yorum Var
 • motorcuteroru 08.12.2021 00:58
  beni mi öldürücen diyerek cinayete teşebbüs etmiş.
 • merttttt 07.12.2021 22:19
  Öldürmeye tam teşebbüs. Hemen içeri atılmalı.
 • Doğrucu 07.12.2021 20:12
  Etrafta polis veya trafik polisi olsaydı keşke... "Beni mi öldürecen lan!" deyip adamı öldüresiye dövecek gibi bir hali var. Herkes kendi adaletini sağlamaya kalkıyor. Çok yazık valla.. Hangi taraftan bakarsınız o taraf haklı. Ancak şiddetin haklı hiçbir tarafı yok. Olmamalı. insanız hepimiz insan gibi yaşamak kendi elimizde.
 • Şoför ve Motorcu 07.12.2021 12:20
  Herkes motorculara saymış ta arkadaş .. Hem şoför hem motorcu olarak söylüyorum.. Malesef otomobil sürücüleri motosikletleri ciddiye almıyor ve sonuç bu.. Yeni türeyen kurye motorlar ise tamamen trafiğe bela Ve çoğu da ehliyetsiz...
 • serdar 07.12.2021 10:15
  motorlu arkadaşların önce araba kullanıp sonra motor kullanması gerekiyor.araba kullanırken çoğu zaman motor kör noktada kalıyor ve görünmüyor ama bunu anlamaları zor büyükşehirlerde motor kullanımı yasaklanmalı.bu saldırganlığında cezasının ağır olması gerekli ki bir daha cesaret edebilen kalmasın.
Daha fazla yorum görüntüle