Muş’ta 1 günlük temsili askerlik uygulaması için yemin törenine katılan engelli genç, Muş Valisi İlker Gündüzöz’ün karşısına geçip ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diye haykırarak, Cumhurbaşkanına olan sevgisini dile getirdi.

Muş İl Jandarma Komutanlığı’nda 16 engelli genç için düzenlenen yemin törenine katılan engelli birey Nihat Oğuz, terhis belgesini alacağı sırada Muş Valisi İlker Gündüzöz’e doğru koşarak sevgi gösterisinde bulundu. Oturduğu yerden kalkarak engelli genci karşılayan Vali Gündüzöz, askeri kamuflajıyla ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diye selam duran özel askere, ‘Maşallah çakı gibi asker olmuşsun’ diyerek sarıldı. Salondakilerin alkışları eşliğinde engelli birey Nihat Oğuz yerine döndü.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • ali 17.05.2022 10:42
  allahtan bir gün yapmış...
 • HIDIR BUDUR 17.05.2022 00:50
  Sizler hiç hayatınızda "mayına basan bir asker gördünüz mü?"" Bi şehit ailesinin kapısı çalınıp "oğlunuz şehit oldu dendiğinde "o anacığın babacığın gözlerini gördünüz mü? Lafa gelince "Her Türk asker doğar"" ben de şehit olmak isterim" "100 alimin ibadeti 1 saat nöbet sevabındadır" diyoruz..Camsız, kerpiç evlerden, köylülerin para toplayarak askere gönderdiği ve şehit olup gelen "GARİBAN bir taraftaaaa"..... Diğer tarafta da 20 yaşında holding patronu olup, sabaha kadar discoda akşama kadar beachlerde denizde ve Bağdat caddesinde sürat yapan GENÇLER??....MAHŞERİ VİCDAN BUNU KABUL EDER Mİ ACABA?
 • ismet 16.05.2022 23:33
  çapulistleri delirten görüntüler
 • Ebabil kuşu 16.05.2022 22:48
  Fakiri ,garibani , düşeni ,hastayi vb. Sevindirenden YÜCE RABBIM binlerce kez razı olsun , keşke insanlar herkesi kardeşi gibi görse ,yardımlaşsa ,garibin hakkını gözetse ,aç gözlü olmasa
 • Beyaz 16.05.2022 22:13
  Askerlikten kacmak icin cesitli taklalar atanlara gelsin...
Daha fazla yorum görüntüle