Muğla’nın Bodrum ilçesinde caddede seyreden moto kurye, yol ortasında duran şeride takılarak motosikletinin gidon hakimiyetini kaybetti. Sürücüsünün kontrolünden çıkan motosikletli kuryenin yoldaki kanala düşmesi saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. 

MOTO KURYE KAZILAN KANAL DÜŞTÜ

Kaza, geçen Cumartesi Umurca Mahallesi Dr. Mümtaz Ataman Caddesi’nde meydana geldi. Caddede seyreden moto kurye, yol ortasında duran şeride takılarak motosikletinin gidon hakimiyetini kaybetti. Sürücüsünün kontrolünden çıkan motosiklet, yolda elektrik hatlarını yer altına almak için kazılan kanala düştü. Kazanın ihbar edilmesi üzerine 112 Acil Sağlık ekibi yaralıya hafif şekilde yaralanan sürücüye olay yerinde müdahale etti. Hastaneye gitmeyi kabul etmeyen sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Moto kuryenin kanala düşme anı ve çevredekilerin yardıma koşması, saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • vay arkadaş 17.08.2022 19:00
    o motorlarda sigorta yok kardeş,muayene var ama sigorta zorunluluğu yok böyle saçma bir sistem dünyada yok.muz cumhuriyeti plaka var trafik sigortası yok.birgün arabana toslarlarsa anlarsın.çoğunda ehliyet bile yok..sonra.. sonrası zararı alacağın yer mahkeme..oda alabilirsen..ne saçma değilmi aynı şey yolu yapan ve gerektiği kadar değil,olması gereken kadar önlem almayan bu poşet müteahhit firmalara caydırıcı ceza kesilecek bir kanun maddesinin olmaması. kanun yapıcı 600 arkadaş yemekte tatilde zor gelir bunlara çözüm bulmak kanun yapmak..
  • Ottomans 17.08.2022 18:10
    Ne o kardes sigorta sirketinmi var varsa odeyeceksin tabiki yoksa sikintimi var
  • isim 17.08.2022 17:14
    Güvenlik önlemi Türkiyede sifira yakin Czasini sürücüler ve sigorta sirketleri cekiyor.