Tüm Yorumlar 10 Yorum Var
 • Müslüm 28.07.2021 20:24
  Ben üç hafta önce böyle bir fabrikaya işe başladım yürtdişdayım aynısını bız de yapıyoruz seramık tozundan sadece kulanıyordu . Şimdi yeni bi teknolojıle 3G makınasıyla istediğin parcayı mesela güvenlik küvetlerine olsun yada her türlü makina parçası olsun ürete biliyoruz . Bunu teknoljıyı isterım vatanımda ürete bilsin memlekete selamlar Allaha emanet olun
 • Vatan sevdalısı 28.07.2021 17:47
  Bordan yapılan deterjana kusur bulanlar acaba kullandığımız deterjanların ne kadar sağlıksız olduğunu bilmiyorlarmı, yoksa sadece siyasi zihniyeti yönünden, saçmalama hakkınımı kullanıyorlar merak ettim doğrusu.
 • Tufan 28.07.2021 16:17
  Hasan bu dediklerini ariel ve omo ya sor onlar cevaplasın.Düne kadar yumurtada tu kakaydı.Sen kullanmazsın olur biter.Biz avam tabakası borlu temizlik maddelerni kullanacağız.Sende herde deva deterjanları kullan ve uzun yaşa emi.Baksana onların ürettiği nükleer bombalar çevre ödülü akacak neredeyse.Ama avrupa ve abd parlamentoları Türk ihalarının ne kadar çevre insanlık düşmanı olduğunu ve yasaklanması gerektiğini söylüyorlar.Tabiiki amerikan predatörleri hariç.Yahu bordan nereye geldik.Eğer onlardaki bor çok olsaydı şimdi bor çok masum olurdu.Yıllarca asbestli borulardan tüm dünyaya su içirenlerin her dediğine elinde bir avuç tuzla koşturma.
 • Bersoy 28.07.2021 16:08
  Yaşanan kardeşim, bir zamanlar tereyağ yemeyin kanser yapar,damarları tıkar onu yapar bunu yapar bu memleketteki insanlara margarinleri dayamadılar mı, uyandık ama geç oldu bütün dünya kullanıyor..Boru kötülerken evlerde kullandığımız çamaşır, bulaşık deterjanları çok mu masum hiçte değil, şampuan kullanıyoruz çok mu masum..Bor madeninin dünya üzerinde bir yatakları nerelerde var,anladın..
 • Hasanbb 28.07.2021 15:02
  Bir soru soracağım BOR neden avrupada yasaklı.yeni ürünlerde temizlik maddelerinde kullanılamaz?Arkadaşlar geçmişte radyasyonlu çayları içirdiler bize. Şimdi BOR deterjanları riskleri anlatılmadan kullanılıyor. AB ülkeleri bor içerikli deterjan ve kozmetik ürünlerine kanser ve kısırlık yaptığı için yasakladı.Arkadaşlar Yasakladı diyorum.İsteyen okusun internette.Bizde çıkıyor diye her amaçla kullanmayın boru. Bizim sağlığımızda en az Avrupadaki insanlarınki kadar önemli değil mi? Lütfen sadece araştırın.
 • vtandaş.. 28.07.2021 14:36
  chp, iyi, hdp, anacan, davultoğlu iktidar olsun bu tesislere kilit vururlar..
 • bülent 28.07.2021 13:58
  Helal olsun, maalesef bu Chp zihniyeti gibi bir yönetim olsaydı bunların hepsi Hayaldi..
 • kahrol chpkk 28.07.2021 13:30
  masallah..
 • Çiçek. 28.07.2021 13:24
  Maşallah daha iyilerinide yaparız inşallah Amin
 • eci 28.07.2021 13:21
  valla hocam bizde bor diyonda..kenevirden yapılan kurşun geçirmez ürünler hem çelikden daha hafif ve ondan 10 kat daha üstün..sen bor la hava at..aha bulgar yunan tarlalarını doldurdular..sen hala yahudi abilerin zamanında keneviri yasakladı diye biat et..adamlar hala bize gülüyor..kenevir ürünleri (otomobil ve yakıtı,bina,asfalt,plastik,ilaç,savunma sanayi,uzay vs...)bordan daha kıymetlidir. nokta
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek