GENEL / 08.03.2018 09:39

İşte Rusya'nın 'Katil Robot Tankı'

Rus ordusunun son ürünü katil robot tank... Ölümcül saldırılar için tasarlanan insansız robot tank bir roket hamlesiyle bir binayı yerle bir edebiliyor. Tankın boyutu ufak bir otomobil kadar. Ancak etkisi hacminin kat be kat fazlası. Tankın üzerinde bulunan devasa boyutlardaki bir kalaşnikov ve roket atar bulunuyor. Fırlatılan roket hedefi darmadağın ediyor. İçinde herhangi bir insanın olmadığı katil robot tank uzaktan kumanda edilerek kullanılıyor. Rus ordusu tarafından tankın tanıtımın için çekilen son videoda her şeyi ayrıntılı bir şekilde görmek mümkün.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Naci Bostancı'dan CHP'li vekile: Becerin siz seçin GENEL - 14.12.2018 Turgay Güler: Koray Aydın bunu yapsın oyum İYİ Parti'ye! GENEL - 15.12.2018
  • Yüzdeelli 08.03.2018 10:28 / 2 kişi beğenmiş /

    3. dünya savaşını bilmem ama dördüncüsü taş ve sopalarla olacak demişti Einstein. Demek ki Einstein, insanların her şeylerini 3. dünya savaşında kaybedeceklerini düşünerek söylemiş bu sözü. Gerçekten de dünyada inanılmaz bir silahlanma yarışı var. 3. dünya savaşı bir kıvılcıma bakar. Meselâ Çin, Güney Çin Denizi'nde gezen, ABD'ye ait bir gemiyi vursa, al sana 3 dünya savaşı işte. Bu kadar hassas. Kur'an-ı Kerim'de ahir zamanda Ye'cûc-Me'cûc'ün geleceğini bildiriyor. Bunların birinin boyu uzun diğerinin kısadır. Dünya'yı kan gölüne çevirecekler.

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla