Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde metro ve metrobüs duraklarında yoğunluk oluştu. Avcılar'da metrobüse en yakın durak olan İBB Sosyal Tesisleri durağında günboyu yaşanan yoğunluk izdihama dönüştü. Şirinevler metrobüs durağında da yoğunluk yaşanırken, Üsküdar metrosunda vatandaşlar kalabalık nedeniyle zor anlar yaşadı.

METROBÜS ÜST GEÇİDİNDE YOĞUNLUK

Avcılar'daki İBB Sosyal Tesisleri durağındaki metrobüs üst geçidinde yoğunluk oluştu. Bebek arabalı ve engelli araçlarıyla durağa ulaşmaya çalışanlar zor anlar yaşadı. Vatandaşlar üst geçitte uzun süre beklemek zorunda kaldı. Yoğunluktan şikayet eden bir vatandaş "Geldiğime geleceğime pişman oldum. Hiçbir yer engeliye uygun değil. Her taraf tümsek keşke gelmeseydim " diye konuştu. Başka bir vatandaş ise, "Şurayı görüyorsunuz İstanbul gibi büyük bir metropole yakışmayan bir görüntü. İnsanlarımız herşeyin en güzeline layık. Bu konuyla ilgili mutlaka çözüm üretilmesi gerekiyor. "dedi.

İstanbul'da Ramazan Bayramı boyunca metro metrobüs ve otobüslerin ücretsiz olmasını fırsat bilenler toplu taşımayı tercih etti. Şirinevler metrobüs durağında bekleyenler yoğunluk oluşturdu. Üsküdar'daki metro istasyonunda oluşan yoğunluk cep telefonu kamerasına yansıdı. 

Yorumlar 45 Yorum Var
 • Sefo 06.05.2024 00:06
  Daha durun bunlar güzel günler. Hele 5 yıl bir sabredin Bak neler olacak , ( Herşey güzel olacak ) Halk neyi hak ediyorsa öyle yönetilir demiş birileri Bence çok doğru söylemiş
 • Murat Kara 26.04.2024 06:51
  odun var, tuvalet terliği var, bidon kapağı var, koyun vaaarrr !; yok mu alan ?
 • Şasi 22.04.2024 08:55
  O kuyruklarda sadece CHP li yok bütün partinden var bu kadar kalabalık olma nedeni ise hayat çok pahalı insanlar bayramda memlekete gidemedi mecburen olduğu şehirde geçirdiler bu da onların en doğal hakkı tam yol ileri İmamoğlu senin ile gurur duyuyoruz herşey daha da güzel olacak
 • meko 21.04.2024 22:15
  Stockholm sendromu yaşayan, kafasını kumaş bağlamış full parfümlü makyajlı süper zekalar, 2029'da hedef %70 eko
 • İnsan ol 21.04.2024 14:26
  Ne ekerseniz onu biçersin.bunlsr size az bile
Daha fazla yorum görüntüle