GENEL / 10.08.2018 08:53

Ordu'dan dehşete düşüren görüntüler

Ordu genelinde etkili olan yağmur yağışı sonrası dereler adeta coştu. Yoğun yağışlar nedeniyle bir iş makinesi de ırmağa uçtu.  

Ordu genelinde etkili olarak devam eden sağanak sonucu akarsular adeta coştu. 

​Ordu’nun çoğu bölgesinde olduğu gibi İkizce ilçesinde de derelerin debisi yükseldi. İkizce ilçesinin ortasından geçen ırmakta da su debisi neredeyse köprülere kadar ulaştı. Şiddetli bir şekilde akan ırmaklar, vatandaşları da korkuttu. Öte yandan, belediye ekipleri de, köprü ve ırmakların yakınından uzak durmaları için vatandaşlara anons yapıyor.
 
İş makinesi ırmağa uçtu
 
İkizce ilçesinde dere ıslahında çalışan bir iş makinesi de, biriken suya kanal açmaya çalışırken akıntıya kapılarak ırmağa uçtu. Olayda yaralanan olmazken, kepçe de maddi hasar oluştu.

SIRADAKİ VİDEO BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Feci görüntüler! Araç yayaların arasına daldı GENEL - 30.06.2019 HDP'li vekilin kirli provokasyonu deşifre edildi! GENEL - 30.06.2019
  • Gökhan Gökmen 10.08.2018 11:01 / 3 kişi beğenmiş /

    Devletimiz inşallah Bu kadar Felaketten sonra inşallah Halkının Arkasında durur, Zararlarını karşılarlar Şahsen Bizim Bir Çok mahsulümüz gitti Lakin Sadece geçimini fındıkla geçiren insanlar var Allah yardımcıları olsun.

  • serdar 09.08.2018 20:40 / 20 kişi beğenmiş /

    ve bu felakete sevinen ermeniler var hala bu ülkede .

genel kategorisindeki diğer videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla